tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Motorower Motocross Challenge. Genialna impreza Red Bulla [FILM] NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Motorower Motocross Challenge. Genialna impreza Red Bulla [FILM]

Autor: Raff 2018.07.23, 15:37 Drukuj

Ekscytujące skoki, strome podjazdy i inne atrakcje znane z motocrossu? To nie ten przypadek, tutaj rywalizują… motorowery. Ale i tak zabawa jest przednia!

Twórcy tej rywalizacji uznali zapewne, że pokonanie toru standardową crossówką nie jest wystarczająco cool i postanowili zaprosić do zabawy właścicieli motorowerów.

~~~~~------~~~~~

Choć pomysł wydaje się szalony, po minach uczestników widać, że impreza jest wyjątkowo udana. Musimy pomyśleć nad polską edycją.

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę