tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Motocykle Norton wracaj na Wysp Man. Kiedy to moe nastpi?
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Motocykle Norton wracaj na Wysp Man. Kiedy to moe nastpi?

Autor: Wojtek Grzesiak 2021.01.19, 21:05 Drukuj

Nowy prezes marki Norton Motorcycles zdradził sportowe plany producenta na najbliższą przyszłość.

Dla marki Norton Motorcycles ubiegły rok był jazdą bez trzymanki i hamulców na kolejce górskiej - najpierw pojawiło się widmo upadku i zaginięcia w odmętach motocyklowej historii, a później przyszedł ratunek ze strony indyjskiego giganta - koncernu TVS. Od tego czasu John Russel, który jest nowym prezesem marki, odważnie opowiada o planach na przyszłość. Tym razem Russel udzielił wywiadu portalowi Visordown, gdzie opowiadał o sportowych planach producenta.

NAS Analytics TAG

Marka Norton miała już w swojej nowożytnej historii epizod na Wyspie Man. Motocykla Norton V4 RR dosiadali między innymi Josh Brookes i John McGuinness. Ten drugi nie wypowiadał się zbyt pochlebnie o superbike'u Nortona. W wypowiedzi dla Visordown John Russel tak mówi o startach w Tourist Trophy: "Norton jest nierozerwalnie związany z wyścigami, a w szczególności z TT. To musi być część naszej przyszłości. Jak, kiedy, z kim i z jakimi partnerami wrócimy - to rzeczy, które zobaczymy już wkrótce. To musi się wydarzyć jak najszybciej. Nie wyobrażam sobie przyszłości marki Norton pod skrzydłami TVS bez powrotu do ścigania, bo te dwie rzeczy są nierozerwalne. Dorastałem pod koniec ery Geoffa Duke'a, a Norton Manx był najfajniejszym motocyklem na planecie."

Nam pozostaje trzymać nowego prezesa Norton Motorcycles za słowo i czekać na wielki powrót tej legendarnej brytyjskiej marki na zakręty i hopki Wyspy Man.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr