tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Szeroka gama motocykli Norton trafi nie tylko do Europy, ale rwnie do Indii
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Reklama

NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Szeroka gama motocykli Norton trafi nie tylko do Europy, ale rwnie do Indii

Autor: Wojtek Grzesiak 2021.05.13, 08:09 Drukuj

Po przejęciu przez TVS marka Norton ostro rusza z kopyta, tym razem chodzi o plany dotyczące sprzedaży brytyjskich motocykli w Indiach i przy okazji możemy poznać przyszłą gamę modelową.

Jak informuje indyjski Economic Times, producent zamierza oferować w Indiach cztery modele - Commando, Atlas, Manx i Fastback. Co ciekawe, jest także kilka nazw, które jeszcze nie otrzymały akceptacji, a są nimi Dominator, Combat, Electra, Nomad, Navigator i Ranger. Informacja ta jest istotna również dla klientów z pozostałych regionów, ponieważ wynika z niej, że oferta odrodzonej marki Norton może docelowo składać się z dziesięciu modeli.

NAS Analytics TAG

Przedstawiciele koncernu TVS na razie nie komentują całej sprawy. Wiadomo, że produkcja motocykli już ruszyła, a pierwsze egzemplarze trafią do osób, które za czasów panowania Stuarta Garnera wpłaciły pieniądze, ale do teraz nie zobaczyły swoich wymarzonych maszyn. Przy okazji Economic Times poinformował, że marka Norton została zakupiona za kwotę 16 milionów funtów.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr