tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Co si stao z zaliczkami od klientw motocykli Norton? Sodko-gorzka odpowied nowego zarzdu
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
baner 960x300
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Co si stao z zaliczkami od klientw motocykli Norton? Sodko-gorzka odpowied nowego zarzdu

Autor: Alonzo 2020.12.13, 22:13 2 Drukuj

Nowy zarząd Nortona nie czuje się zobowiązany do oddawania klientom pieniędzy, wpłaconych za nigdy niedostarczone motocykle. O dziwo twierdzi, że zależy mu jednak na dobrych relacjach z klientami. Jak pogodzić te dwie sprzeczności?

Tymczasowy dyrektor generalny Norton wydał oświadczenie, dotyczące depozytów, wpłaconych za motocykle 961 Commando. Po przejęciu marki przez indyjski TVS nowi zarządzający nie mają łatwego zadania, aby uratować tę markę przed zniknięciem z rynku. Norton w poprzednim wydaniu zakończył swój byt nie tylko jako firma o znikomej sprzedaży, ale jeszcze dodatkowo skompromitowana podejrzeniami o nierzetelne obchodzenie się z zaliczkami od klientów. Chodzi o niemałą liczbę zaliczek za motocykl Noron Commando 961.

NAS Analytics TAG

Portal Visordown dowiedział się od nowego szefostwa, że wszyscy klienci, którzy wpłacili zaliczkę na Commando, będą mogli odebrać nowy model Nortona. W tym celu zostanie zbudowana ograniczona liczba Commando 961 dla osób, które wpłaciły zaliczki i nadal chcą  posiadać ten model. Motocykle zostaną wyprodukowane jako pierwsze na nowej linii produkcyjnej w nowo wybudowanym zakładzie w pobliżu Donington Hall. Będą dostarczone klientom po spłaceniu wszelki zaległych należności.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 2
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr