tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Norton gotowy do wznowienia produkcji - zacznie od legendarnego modelu
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Norton gotowy do wznowienia produkcji - zacznie od legendarnego modelu

Autor: Wojtek Grzesiak 2020.12.04, 15:13 Drukuj

Norton ruszył z kopyta - po zapowiedziach nowych modeli ogłoszono wznowienie produkcji.

Indyjski gigant TVS nie ustaje w bombardowaniu nas nowymi informacjami na temat powrotu marki Norton na światowe rynki. Zapowiedziano już powrót do produkcji modelu V4 SS, a także ruszyły zapisy na model Atlas, który będzie dostępny w dwóch wariantach. Jako pierwszy z fabryki wyjedzie jednak legendarny model Commando.

NAS Analytics TAG

John Russel, nowy prezes Nortona, zapowiedział, że tymczasowa fabryka w Solihull jest już gotowa do pracy. W nowej odsłonie Norton zatrudni 55 osób ze starej załogi, a docelowo ma ich być 200.

Przeczytaj również: Stuart Garner - geniusz zła czy szczęściarz

W wypowiedzi dla brytyjskiego Motorcycle News Russel powiedział: "Chcemy żeby Norton był kwintesencją brytyjskości. Zadufany w sobie, silny, bardziej jak Aston Martin niż Ferrari." Dodał również: "Chcemy solidności i nie będziemy po prostu przyklejać wszędzie flag brytyjskich. Chcemy tworzyć doskonałe produkty, które będą brytyjskie i będą produkowane w Wielkiej Brytanii, ale nie zawsze będziemy korzystać z części wyprodukowanych lokalnie. Branża motocyklowa jest międzynarodowa i najlepsze technologie nie zawsze pochodzą z Wielkiej Brytanii."

Pierwsza partia produkcji będzie składać się z 40 egzemplarzy modelu Commando. Większość z nich trafi do osób, które opłaciły swoje zamówienia jeszcze za czasów Stuarta Garnera, ale zostanie kilka wolnych sztuk dla chętnych klientów.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr