tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 MotoMikołajowa licytacja koszulek z autografem Rafała Sonika

MotoMikołajowa licytacja koszulek z autografem Rafała Sonika

Autor: Manhatan 2015.11.26, 13:14 Drukuj

Chcielibyście zdobyć jedną z dwóch wyjątkowych i niepowtarzalnych koszulek z autografem tegorocznego zwycięzcy Rajdu Dakar i Pucharu Świata w Cross Country - Rafała Sonika, a tym samym wesprzeć tegoroczne działania MotoMikołajów z Bielska-Białej? W takim razie musicie się zjawić 1. grudnia w bielskim centrum handlowym Gemini Park, w którym o godzinie 19:00 odbędzie się licytacja wspomnianych wyżej koszulek (patrz zdjęcie obok). Cena wywoławcza zaczyna się od 100zł/szt. Kto zdecyduje się wrzucić najwięcej do motomikołajowej puszki, zgarnia koszulkę.

Tego samego dnia, w godzinach 17:00 - 20:00 jedna z Motomikołajek - Monika Roczyna, profesjonalna pani fotograf, której prace możecie zobaczyć tutaj, w zamian za wsparcie tegorocznej kwesty kwotą minimum10zł wykona oraz wyretuszuje dla was świetne zdjęcia. Jeżeli zechcielibyście połączyć przyjemne z pożytecznym, to gorąco zachęcamy!

Zdjęcia
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę