tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 MotoMikołajowa licytacja koszulek z autografem Rafała Sonika Advertisement
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

MotoMikołajowa licytacja koszulek z autografem Rafała Sonika

Autor: Manhatan 2015.11.26, 13:14 Drukuj

Chcielibyście zdobyć jedną z dwóch wyjątkowych i niepowtarzalnych koszulek z autografem tegorocznego zwycięzcy Rajdu Dakar i Pucharu Świata w Cross Country - Rafała Sonika, a tym samym wesprzeć tegoroczne działania MotoMikołajów z Bielska-Białej? W takim razie musicie się zjawić 1. grudnia w bielskim centrum handlowym Gemini Park, w którym o godzinie 19:00 odbędzie się licytacja wspomnianych wyżej koszulek (patrz zdjęcie obok). Cena wywoławcza zaczyna się od 100zł/szt. Kto zdecyduje się wrzucić najwięcej do motomikołajowej puszki, zgarnia koszulkę.

Tego samego dnia, w godzinach 17:00 - 20:00 jedna z Motomikołajek - Monika Roczyna, profesjonalna pani fotograf, której prace możecie zobaczyć tutaj, w zamian za wsparcie tegorocznej kwesty kwotą minimum10zł wykona oraz wyretuszuje dla was świetne zdjęcia. Jeżeli zechcielibyście połączyć przyjemne z pożytecznym, to gorąco zachęcamy!

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę