tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 MotoMikołaje 2015 - kolejne grupy prezentują swoje akcje
NAS Analytics TAG
2020 06 01 KTM Bonus rejestracyjny 950 200
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

MotoMikołaje 2015 - kolejne grupy prezentują swoje akcje

Autor: Manhatan 2015.12.15, 13:34 Drukuj

Wprawdzie od zakończenia Motomikołajowych akcji w całej Polsce minął już ponad tydzień, jednak z każdym kolejnym dniem w necie pojawiają się kolejne galerie zdjęć, filmiki, i inne informacje podsumowujące grudniowe spotkania mikołajów na motocyklach. Wspominaliśmy już o największej w Polsce akcji w Trójmieście, w której udział wzięło ponad 3000 motocykli oraz zebrano ponad 125 000 zł! Z roku na rok co raz prężeniej działają również MotoMikołaje z Bielska-Białej i Warszawy, którym również patronujemy. Tym razem pora na grupy MotoMikołajów z Łodzi, Częstochowy i Kluczborka, które podesłały do nas pamiątkę swoich poczynań. Co tu dużo mówić - serce się raduje!

Film z Łodzi przygotował Luczyn zasilający szeregi Forum Łódzkich Motocyklistów. Tegoroczną akcję MotoMikołajową w Łodzi wspierał w tym roku TomTom, który sfinansował część prezentów dla dzieciaków:

NAS Analytics TAG

Młodzi Motocykliści z Częstochowy (Young Riders Częstochowa), również nie próżnowali 6. grudnia:

Na koniec BikerBoyz, czyli chłopaki z Kluczborka, którzy z tym roku zbierali pieniądze na Dom Dziecka w Bogacicy:

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę