tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 MotoMikołaje 2015 - kolejne grupy prezentują swoje akcje
NAS Analytics TAG
Advertisement
NAS Analytics TAG

MotoMikołaje 2015 - kolejne grupy prezentują swoje akcje

Autor: Manhatan 2015.12.15, 13:34 Drukuj

Wprawdzie od zakończenia Motomikołajowych akcji w całej Polsce minął już ponad tydzień, jednak z każdym kolejnym dniem w necie pojawiają się kolejne galerie zdjęć, filmiki, i inne informacje podsumowujące grudniowe spotkania mikołajów na motocyklach. Wspominaliśmy już o największej w Polsce akcji w Trójmieście, w której udział wzięło ponad 3000 motocykli oraz zebrano ponad 125 000 zł! Z roku na rok co raz prężeniej działają również MotoMikołaje z Bielska-Białej i Warszawy, którym również patronujemy. Tym razem pora na grupy MotoMikołajów z Łodzi, Częstochowy i Kluczborka, które podesłały do nas pamiątkę swoich poczynań. Co tu dużo mówić - serce się raduje!

Film z Łodzi przygotował Luczyn zasilający szeregi Forum Łódzkich Motocyklistów. Tegoroczną akcję MotoMikołajową w Łodzi wspierał w tym roku TomTom, który sfinansował część prezentów dla dzieciaków:

Młodzi Motocykliści z Częstochowy (Young Riders Częstochowa), również nie próżnowali 6. grudnia:

Na koniec BikerBoyz, czyli chłopaki z Kluczborka, którzy z tym roku zbierali pieniądze na Dom Dziecka w Bogacicy:

  NAS Analytics TAG

Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę