tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 MotoMikołaje z Łodzi na ostatniej prostej
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

MotoMikołaje z Łodzi na ostatniej prostej

Autor: Informacja prasowa 2015.12.02, 11:18 Drukuj

Już w najbliższą niedzielę, 6. grudnia łódzcy motocykliści po raz kolejny wyjadą na ulice Łodzi przebrani w stroje św. Mikołajów, by zawieźć dzieciakom z Domu Dziecka nr 2 i 8 w Łodzi prezenty choinkowe. By jednak realizacja dziecięcych marzeń mogła dojść do skutku każda edycja akcji poprzedzona jest zbiórką funduszy na ten cel. Stowarzyszenie Łódzkich Motocyklistów wspomaga wielbicieli jednośladów już po raz czwarty prowadząc zbiórki nie tylko wśród motocyklistów i ich rodzin, ale również wśród łodzian i łódzkich firm. Tegoroczną akcję Moto Mikołajów zdecydowała się wesprzeć firma TomTom. Motocykliści prowadzić będą zbiórkę pieniędzy aż do 4 grudnia. Każdy może wesprzeć akcję poprzez przelewy na konto bankowe Stowarzyszenia podane na fanpagu akcji.

NAS Analytics TAG

Finał tegorocznej akcji odbędzie się na Pasażu Schillera o godzinie10:30 w niedzielę. Łodzianie będą mieli okazję zobaczyć spalinowe renifery i przebranych motocyklistów. Po 45 minutowej zbiórce, motocykle wyjadą kawalkadą przez ul. Piotrkowską w kierunku Domów Dziecka, by przekazać, małym podopiecznym uśmiech i prezenty. Serdecznie zapraszamy wszystkich motocyklistów z Łodzi i okolic oraz zachęcamy do wsparcia naszej akcji.

Tegoroczną edycję Patronatem objęli: Prezydent Łodzi - Pani Hanna Zdanowska oraz Przewodniczący Rady Miejskiej w Łodzi - Pan Tomasz Kacprzak.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę