tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 MotoMikołajki 2015 - kolejne miasta biorące udział w akcji NAS Analytics TAG
2019 11 01 SportUP MS SE Tauron Arena billboard
NAS Analytics TAG

MotoMikołajki 2015 - kolejne miasta biorące udział w akcji

Autor: Manhatan 2015.11.25, 15:36 2 Drukuj

Dzień Świętego Mikołaja coraz bliżej. Wraz z jednym z najbardziej wyczekiwanych przez dzieciaki dni w roku, na ulice miast w całej Polsce wyjadą motocykliści odziani w mikołajowe akcenty. Nie straszna im słota, mróz, czy nawet śnieg. Bez względu na panujące warunki, kilka tysięcy maszyn dowiezie dzieciom z domów dziecka, szpitali i placówek opiekuńczych masę szczęścia i prezentów.

Ostatnimi czasy wspominaliśmy wam już o aktywnie działających MotoMikołajach z Trójmiasta, Warszawy, Bielska-Białej, Białegostoku, a także Włocławka oraz podkarpacia. Dziś do tej listy dołączamy kolejne miasta w Polsce, które 5. i 6. grudnia zorganizują własne motomikołajkowe akcje, do wzięcia udziału w których serdecznie wszystkich zachęcamy!

NAS Analytics TAG

MotoMikołaje z Łodzi

W Łodzi forum łódzkich motocyklistów już po raz czwarty organizuje akcję motomikołajową. W tym roku, podobnie jak rok temu, motocykliści odwiedzą dwa domy dziecka. Każde dziecko dostanie prezent, który zamówiło wcześniej w liście do Mikołaja. Oprócz tego, łódzcy motocykliści zawiozą dzieciakom około 20 rowerów. Aktualnie prowadzona jest zbiórka pieniędzy na terenie całego województwa łódzkiego. Więcej informacji na temat MotoMikołajów z Łodzi znajdziecie na stronie motocykle-lodz.pl.

MotoMikołaje z Tarnowa

MotoMikołaje z Tarnowa również dołączają się do akcji. Impreza odbędzie się 5 grudnia na terenie toru kartingowego SPEED RACE (ul. Kochanowskiego 30, Tarnów). Zapenione będą liczne atrakcje m.in. jazda gokardami oraz quadem, jazda samochodem rajdowym z wykwalifikowanymi zawodnikami rajdowymi, ściana wspinaczkowa, kryta strzelnica, pokaz stunterów, gry i zabawy z nagrodami oraz co najważniejsze w tym dniu - wręczenie upominków dzieciom. Chcesz dołączyć do akcji? Kliknij

MotoMikołaje z Kluczborka

Zapraszamy do udziału w akcji " MotoMikołaje 2015". W tym roku zbieramy pieniądze na Dom Dziecka w Bogacicy. Sprawmy, aby w ten dzień uśmiech zagościł na ich twarzach. Tegoroczna akcja odbędzie się w niedzielę, 6 grudnia. W planie jest przejazd parady przez miasto oraz postój na Rynku, podczas którego będziemy rozdawać cukierki i uśmiechy przechodniom. Posiadacze dwóch kółek, którzy chcą 6 grudnia dołączyć do grona MotoMikołajów mogą przebrać się za Mikołaja, Mikołajową, Śnieżynkę, a nawet renifera (pomysłów motocyklistom nie brakuje) i pomóc nam szerzyć radość. Strójcie motocykle i do zobaczenia 6 grudnia o godzinie 11:00 na parkingu Czerwonej Torebki. Więcej informacji znajdziecie na stronie wydarzenia na Facebooku.

MotoMikołaje z Chojny

Nasza akcja nabrała tempa i rozszerzyła się na cały powiat gryfiński. W ciągu dziesięciu lat upominki otrzymało ponad sto rodzin wielodzietnych, w tym ok. 500 dzieci. Ich uśmiech stał się najwdzięczniejszym podziękowaniem. W rolę Moto-Mikołajów wcielają się motocykliści z grup: Moto-Fanatyk, WATAHA-Gryfino, pasjonaci Klubu Off-Roadowego 4×4 Chojna i ludzie dobrego serca. Początkowo nasze wizyty dotyczyły Państwowych Domów Dziecka w Trzcińsku Zdroju i Chojnie. Po trzech latach akcja objęła dzieci z rodzin wielodzietnych i potrzebujących pomocy. Każdego roku, 6 grudnia kilkudziesięciu Moto-Mikołajów z workiem pełnym zabawek, słodyczy, ubrań i paczek żywnościowych wyruszy w trasę odwiedzając rodziny z Morynia, Cedyni, Trzcińska Zdroju, Chojny, Widuchowej i Mieszkowic.

MotoMikołaje z Bydgoszczy

W tym roku postaramy się skupić na zapewnieniu jak największej radochy naszym milusińskim, którzy przebywają na oddziałach Wojewódzkiego Szpitala Dziecięcego w Bydgoszczy. Zbierać będziemy materiały papiernicze dla Zespołu Szkół nr 33 (Szkoła Przyszpitalna). Prowadzimy zbiórkę maskotek, zabawek, gadżetów, które rozdane dzieciakom podczas wizyty w szpitalu 6 Grudnia. Ci którzy byli w latach ubiegłych wiedzą jak wiele radości sprawia dzieciakom jak i ich opiekunom nasza wizyta w tym wyjątkowym dniyjątkowym dniu. Po więcej informacji zapraszamy na stronę internetową - MotoMikołaje.pl oraz na Facebooka.

MotoMikołaje z Elbląga

Powoli wielkimi krokami, w te mroźne, słoneczne dni, kiedy wszyscy będą grzali tyłki na koloryferach, my wyjedziemy w miasto. Weźmiemy ze sobą torby i worki, zapakujemy tam 600 kg radości i 800 kg uśmiechu, poprzebieramy się za czerwonych wariatów i ziuuuum... Zachęcamy motocyklistki i motocyklistów różnych nacji, wyznań, tych zwykłych i tych Boskich, tych ładnych i tych pięknych do wzięcia udziału w akacji MotoMikołaje 2015! Spotykamy się 6. grudnia o godzinie 11:00 przy Placu PWSZ. Aby dowiedzieć się więcej, odwiedź profil Moto Teamu Elbląg.

MotoMikołaje z Krakowa

W tym roku, jubileuszowa, 10 edycja MotoMikołajów z Krakowa odbędzie się 6 grudnia. Już niebawem na fanpage'u krakowskich MotoMikołajów znajdziecie szczegółowe informacje na temat miejsca i godziny startu, a także trasy, którą parada mikołajów-motocyklistów dotrze na krakowski rynek. Pamiętajcie jednak, że tylko motocykliści w strojach mikolajów, aniołów i diabelków będą mieli możliwość bezproblemowego wjazdu na rynek! Kliknij, aby odwiedzić profil krakowskich MotoMikołajów.

MotoMikołaje z Kalisza i Ostrowa Wielkopolskiego

W niedzielę, 6 grudnia motocykliści z Kalisza i Ostrowa Wielkopolskiego połączą siły wcielając się w rolę Mikołajów. Parada wystartuje sprzed teatru w Kaliszu. W chwili obecnej odbywa się zbiórka pieniędzy na prezenty dla dzieciaków, która prowadzona jest w sklepie motocyklowym 4Biker przy ul. Łódzkiej, a także w lokalach: Marrone, Cool Pizza, Hause Bar oraz w Kebabowni u Turka. Więcej informacji po zalogowaniu znajdziecie na forum motocyklisci.kalisz.pl.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 2
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę