tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Bielscy MotoMikołaje ruszają w przyszłym tygodniu! Advertisement
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Bielscy MotoMikołaje ruszają w przyszłym tygodniu!

Autor: Beavis 2015.10.29, 13:36 Drukuj

Stoisko stowarzyszenia MotoMikołaje Bielsko-Biała stanie w centrum handlowym Gemini już 1. listopada, kwestowanie rozpocznie się 4-go.

Od 4. listopada do 6. grudnia dzień w dzień bielscy MotoMikołaje będą zbierać datki na Dom Dziecka przy ul. Pocztowej. Od 9. listopada na stoisku w centrum handlowym Gemini dla wszystkich dostępny będzie quad zwycięzcy Rajdu Dakar (a całkiem niedawno, zdobywcy kolejnego Pucharu Świata), Rafała Sonika. Na cały okres trwania zbiórki przewidziano kilka atrakcji. Datki będzie zbierać ponad 80. MotoMikołajów, cała zebrana suma zostanie przekazana na prezenty dla dzieci z Domu Dziecka (których listy do Mikołaja, jak podaje organizator, zostaną przechwycone).

~~~~~------~~~~~

Prezenty dzieciakom zostaną wręczone oczywiście 6. grudnia, przez przebranych Mikołajów na motocyklach. Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w akcji!

Więcej informacji do znalezienia na stronie Stowarzyszenia MotoMikołaje Bielsko-Biała.

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę