tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Zbierają pieniądze dla potrzebujących dzieci, ekolodzy chcą ich zamknąć
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Zbierają pieniądze dla potrzebujących dzieci, ekolodzy chcą ich zamknąć

Autor: Beavis 2015.12.10, 11:24 23 Drukuj

Ekolodzy najprawdopodobniej uważają, że MotoMikołaje z Krakowa to krypto-sataniści chowający się pod przykrywką charytatywnej akcji. Żądają zakazu organizacji tego typu imprez, ponieważ "powietrze ucierpiało z powodu zlotu". Brawo!

Jak podaje portal KRK News, w apelu wystosowanym do prezydenta Krakowa, pana Jacka Majchrowskiego, Polski Klub Ekologiczny domaga się zakazu organizowania imprez motocyklowych i samochodowych na płycie Rynku Głównego w Krakowie. Jest to odpowiedź na zorganizowane 6. grudnia MotoMikołaje, dziesiątej edycji tego typu akcji w Krakowie, która zgromadziła w tym roku rekordową liczbę 750. uczestników. MotoMikołaje z Krakowa w tym roku zbierali datki dla małego Tymka, który w 2014 roku uległ poważnemu poparzeniu przełyku.

NAS Analytics TAG

W oświadczeniu Polskiego Klubu Ekologicznego czytamy:

Nie jest to pierwsza tego typu impreza bo w lecie 2015 roku krakowskie powietrze ucierpiało z powodu zlotu i przejazdu kilku tysięcy motocykli spod Areny przez ulice Krakowa. […] Warto byłoby określić w jakim stopniu 3000 (nasza ocena) motocykli lekkomyślnie wypuszczonych do centrum miasta ten ten smog spowodowały?

Na facebook’owej stronie MotoMokołajów Kraków pojawiła się odpowiedź:

Pragniemy uspokoić ekologów, gdyż z troski o krakowskie powietrze 250 z 750 motocykli zostało wepchniętych na Rynek. W przyszłym roku planujemy pchać wszystkie motocykle już od NH, a tym samym wesprzemy dodatkowo Wydział Sportu i Rekreacji! Życzymy NAM wszystkim czystego powietrza!

Ja osobiście proponowałbym Polskiemu Klubowi Ekologicznemu zająć się tematem tzw. Mas Krytycznych. Poza regularnym blokowaniem ruchu drogowego (korki = więcej paliwa przepuszczonego przez rurę wydechową), jeżdżąc na rowerach spalają oni bardzo dużo kalorii, które trzeba uzupełnić. A jak powszechnie wiadomo, przemysł żywieniowy do najbardziej "zielonych" nie należy. Kolejnym etapem powinno być całkowite zlikwidowanie Chin, niekwestionowanego lidera w kwestii zanieczyszczenie powietrza na naszej pięknej ziemi. Do boju!

Foto: MotoMikołaje Kraków

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 17
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę