tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Od Zera Do Bohatera... a nawet do Mikoaja
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Od Zera Do Bohatera... a nawet do Mikoaja

Autor: Lovtza 2015.12.23, 11:51 Drukuj

Okres świąt bożonarodzeniowych to dobry moment, aby połączyć przyjemne z pożytecznym. Świetną tego ilustracją jest pomysł Michała Latocha prowadzącego projekt Od Zera Do Bohatera. Z jednej stronny drobnym gestem udało się zupełnie przypadkowym ludziom podarować uśmiech i odrobinę radości, a jednocześnie przypomnieć o swoim istnieniu środowisku motocyklowemu i przypomnieć o dobrej kondycji projektu.

NAS Analytics TAG

Od Zera Do Bohatera to inicjatywa, której celem jest start w Dakarze 2018. Projekt obejmuje całość prac, treningów i przygotowań, aby taki start był możliwy i aby zakończył się sukcesem, czyli dojechaniem do mety rajdu. Przedsięwzięciu patronuje Ścigacz.pl.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr