tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Micha Latoch w Rajdzie Albanii
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Micha Latoch w Rajdzie Albanii

Autor: Beavis 2016.06.13, 14:05 Drukuj

Kolejny start Michała Latocha w ramach przygotowania do Dakaru 2018.

Wspierany przez Ścigacz.pl Michał Latoch startuje w Rajdzie Albanii. W sobotę 11. czerwca odbył się krótki prolog do maratonu:

NAS Analytics TAG

10. czerwca dojechaliśmy do miejscowości Tirana w Albanii. Po długiej jeździe przez Czechy, Austrię, Słowenię, Chorwację, Bośnię i Czarnogórę w końcu udało nam się dotrzeć na Rajd Albanii. 11. czerwca odbył się prolog, który trochę mnie zaskoczył, gdyż miał zaledwie 3 km, a dojazdówka w jedną stronę 20 km. Oprócz tego oczywiście odbyło się uroczyste otwarcie w centrum miasta. Jutro (12. czerwca - przyp. red.) przed nami pierwszy etap z odcinkiem o długości 350 km. Pierwszy motocyklista startuje o 5:30 rano.

Niestety, wyniki prologu nadal nie są znane z powodów problemów technicznych na stronie organizatora.

Nie mamy jeszcze wyników prologu, gdyż jest małe zamieszanie u organizatorów. Teraz malujemy roadbooki, szybki serwis i od rana walka! - komentował Michał Latoch.

Udało nam się ustalić, że pierwszy odcinek (niedzielny) został skrócony z powodu drzew blokujących trasę. Dzisiejszy także jest skrócony. Mocne opady deszczu sprawiły, że w wielu miejscach etap jest totalnie nieprzejezdny. Z tego powodu zawodnicy będą rywalizować na odcinku o długości 88 km.

W stawce znalazło się także kilku innych Polaków, w tym znany fanom maratonów Krzysztof Jarmuż. Czekam na więcej wieści z Albanii.

Foto: XRepo

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr