tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Michał Latoch w Rajdzie Albanii Advertisement
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Michał Latoch w Rajdzie Albanii

Autor: Beavis 2016.06.13, 14:05 Drukuj

Kolejny start Michała Latocha w ramach przygotowania do Dakaru 2018.

Wspierany przez Ścigacz.pl Michał Latoch startuje w Rajdzie Albanii. W sobotę 11. czerwca odbył się krótki prolog do maratonu:

~~~~~------~~~~~

10. czerwca dojechaliśmy do miejscowości Tirana w Albanii. Po długiej jeździe przez Czechy, Austrię, Słowenię, Chorwację, Bośnię i Czarnogórę w końcu udało nam się dotrzeć na Rajd Albanii. 11. czerwca odbył się prolog, który trochę mnie zaskoczył, gdyż miał zaledwie 3 km, a dojazdówka w jedną stronę 20 km. Oprócz tego oczywiście odbyło się uroczyste otwarcie w centrum miasta. Jutro (12. czerwca - przyp. red.) przed nami pierwszy etap z odcinkiem o długości 350 km. Pierwszy motocyklista startuje o 5:30 rano.

Niestety, wyniki prologu nadal nie są znane z powodów problemów technicznych na stronie organizatora.

Nie mamy jeszcze wyników prologu, gdyż jest małe zamieszanie u organizatorów. Teraz malujemy roadbooki, szybki serwis i od rana walka! - komentował Michał Latoch.

Udało nam się ustalić, że pierwszy odcinek (niedzielny) został skrócony z powodu drzew blokujących trasę. Dzisiejszy także jest skrócony. Mocne opady deszczu sprawiły, że w wielu miejscach etap jest totalnie nieprzejezdny. Z tego powodu zawodnicy będą rywalizować na odcinku o długości 88 km.

W stawce znalazło się także kilku innych Polaków, w tym znany fanom maratonów Krzysztof Jarmuż. Czekam na więcej wieści z Albanii.

Foto: XRepo

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę