tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Rajd Albanii: Latoch po odcinku maratoskim
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Rajd Albanii: Latoch po odcinku maratoskim

Autor: Beavis 2016.06.15, 10:02 Drukuj

Po pierwszym odcinku maratońskim Michał Latoch zajmuje 35. lokatę.

Startujący w ramach przygotowania do Dakaru w Rajdzie Albanii Michał Latoch zajmuje 35. pozycję w klasyfikacji generalnej. Michał wskoczył na 35. pozycję po wczorajszym, podzielonym na dwa odcinki specjalne etapie maratońskim.

NAS Analytics TAG

Jesteśmy po pierwszym maratonie, który przejechaliśmy w dwóch OS-ach. Łącznie ponad 360 km. SS1 był dla mnie idealny pod każdym względem. Świetnie mi się nawigowało, do tego długie, szybkie proste i rajdowy klimat. Największym wyzwaniem był przejazd przez rzekę. W rajdzie Breslau Poland zalałem podczas takiego przejazdu motocykl, tym razem nie popełniłem takiego błędu i zeskoczyłem na czas - komentował na mecie Michał Latoch.

Nieco gorzej poszedł SS2:

SS2 był tragiczny. To było hard enduro, nie na mój ciężki motocykl przygotowany do długich dystansów. Było dosłownie wszystko; kamienie, ostre pojazdy, znowu kamienie, błoto. Wbiłem najwyżej trzeci bieg, lżejsze motocykle mnie wyprzedzały. Ale spokojnie, jutro [czyli dziś, w środę 15.06 - przyp. red.] druga część etapu maratońskiego.

Mimo to po trzech dniach ścigania Michał puka do czołowej 30. Przed nim drugi etap maratoński, który odbywa się w trakcie gdy to czytacie.

Więcej na temat Michała Latocha możecie znaleźć na jego facebookowej stronie.

Foto: XRepo

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr