tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Rajd Albanii: Latoch po odcinku maratońskim Advertisement
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Rajd Albanii: Latoch po odcinku maratońskim

Autor: Beavis 2016.06.15, 10:02 Drukuj

Po pierwszym odcinku maratońskim Michał Latoch zajmuje 35. lokatę.

Startujący w ramach przygotowania do Dakaru w Rajdzie Albanii Michał Latoch zajmuje 35. pozycję w klasyfikacji generalnej. Michał wskoczył na 35. pozycję po wczorajszym, podzielonym na dwa odcinki specjalne etapie maratońskim.

~~~~~------~~~~~

Jesteśmy po pierwszym maratonie, który przejechaliśmy w dwóch OS-ach. Łącznie ponad 360 km. SS1 był dla mnie idealny pod każdym względem. Świetnie mi się nawigowało, do tego długie, szybkie proste i rajdowy klimat. Największym wyzwaniem był przejazd przez rzekę. W rajdzie Breslau Poland zalałem podczas takiego przejazdu motocykl, tym razem nie popełniłem takiego błędu i zeskoczyłem na czas - komentował na mecie Michał Latoch.

Nieco gorzej poszedł SS2:

SS2 był tragiczny. To było hard enduro, nie na mój ciężki motocykl przygotowany do długich dystansów. Było dosłownie wszystko; kamienie, ostre pojazdy, znowu kamienie, błoto. Wbiłem najwyżej trzeci bieg, lżejsze motocykle mnie wyprzedzały. Ale spokojnie, jutro [czyli dziś, w środę 15.06 - przyp. red.] druga część etapu maratońskiego.

Mimo to po trzech dniach ścigania Michał puka do czołowej 30. Przed nim drugi etap maratoński, który odbywa się w trakcie gdy to czytacie.

Więcej na temat Michała Latocha możecie znaleźć na jego facebookowej stronie.

Foto: XRepo

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę