tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Od zera do bohatera. Pomóż zdolnemu zawodnikowi spełnić marzenie życia! Advertisement
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Od zera do bohatera. Pomóż zdolnemu zawodnikowi spełnić marzenie życia!

Autor: Redakcja 2018.02.20, 12:36 3 Drukuj

Pomóż utytułowanemu zawodnikowi spełnić największe marzenie - zakwalifikowanie się do Rajdu Dakar. Brakuje już naprawdę niewiele, każdy grosz się liczy!

Michał Latoch to utalentowany zawodnik rajdów enduro, nazywany przez przyjaciół samotnym wilkiem. Na każdy, nawet najtrudniejszy rajd jeździ bowiem sam - jest swoim własnym mechanikiem, kucharzem i masażystą. Na swoim koncie Michał ma już sukcesy w wielu rajdach - by wspomnieć tylko Baja Carpathia (1 miejsce),  Baja Gothica (2 i 3 miejsce), Rally Breslau Poland  (2 i 3 miejsce), MT Rally (2 i 3 miejsce) czy Transgothica (3 miejsce).

~~~~~------~~~~~

Wielkim marzeniem Michała jest od zawsze udział w Rajdzie Dakar. Aby jednak zakwalifikować się na tę najtrudniejszą imprezę off-roadową na świecie, Michał musi najpierw przejść eliminacje, czyli organizowany w Maroku rajd Merzouga Rally. Do osiągnięcia tego celu przygotowuje się trenując wszystkie możliwe scenariusze, doskonaląc swoje umiejętności i zbierając pieniądze.

Udział w tak ważnym wydarzeniu nie jest tani - koszty przygotowania motocykla, przelotów, wpisowego i pobytu przekraczają możliwości nawet najlepszego zawodnika. Dlatego Michał zbiera pieniąddze poprzez platformę crowdfundingową Pomagam.pl. Aby osiągnąć cel, Michałowi potrzeba 15 000 złotych, a dotychczas udało się zebrać niespełna 40% tej kwoty.

Pomóżmy Michałowi spełnić marzenie, liczy się każda wpłata. Zbiórka pieniędzy prowadzona jest na platformie Pomagam.pl.

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 2
Pokaż wszystkie komentarze
Autor:RomanX 21/02/2018 17:25

Nie wkurzajcie ludzi...

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę