tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Wylij Michaa na Dakar!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Wylij Michaa na Dakar!

Autor: Redakcja 2018.01.28, 11:35 Drukuj

Wielu marzy o Dakarze. Niestety, w praktyce niewielu ma odwagę, aby o spełnienie tego marzenia naprawdę zawalczyć. Michał Latoch jest jedną z tych osób, które walczą. Wytrwale i konsekwentnie. I w tej walce możemy mu teraz pomóc.

Kolejnym ważnym punktem, jaki Michał musi zaliczyć przed startem w Dakarze, jest Rajd Merzouga Rally. Niestety, za zawodnikiem nie stoją wielcy i potężni sponsorzy… Michał potrzebuje wsparcia, o które nas teraz prosi:

NAS Analytics TAG

"Kochani, potrzebuję Waszej pomocy, aby wystartować w najbardziej prestiżowym i najbardziej trudnym rajdzie świata jakim jest Dakar. Ale zanim razem spróbujemy podołać temu wyzwaniu musimy się na niego zakwalifikować. Aby to zrobić musimy wystartować w takim "przed-Dakarowym teście" jakim jest Rajd Merzouga Rally i to właśnie na ten rajd zbieramy ! Pomożecie !?

Nie wiemy , jak Wy, ale my dorzucamy cegiełkę od siebie! Jeśli też chcecie mieć wkład w start Michała w Dakarze, można to zrobić pod poniższym linkiem. Dajmy wspólnie Michałowi szansę, a na pewno nas nie zawiedzie!

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr