tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Wyślij Michała na Dakar! Advertisement
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Wyślij Michała na Dakar!

Autor: Redakcja 2018.01.28, 11:35 Drukuj

Wielu marzy o Dakarze. Niestety, w praktyce niewielu ma odwagę, aby o spełnienie tego marzenia naprawdę zawalczyć. Michał Latoch jest jedną z tych osób, które walczą. Wytrwale i konsekwentnie. I w tej walce możemy mu teraz pomóc.

Kolejnym ważnym punktem, jaki Michał musi zaliczyć przed startem w Dakarze, jest Rajd Merzouga Rally. Niestety, za zawodnikiem nie stoją wielcy i potężni sponsorzy… Michał potrzebuje wsparcia, o które nas teraz prosi:

__________________________________________

"Kochani, potrzebuję Waszej pomocy, aby wystartować w najbardziej prestiżowym i najbardziej trudnym rajdzie świata jakim jest Dakar. Ale zanim razem spróbujemy podołać temu wyzwaniu musimy się na niego zakwalifikować. Aby to zrobić musimy wystartować w takim "przed-Dakarowym teście" jakim jest Rajd Merzouga Rally i to właśnie na ten rajd zbieramy ! Pomożecie !?

Nie wiemy , jak Wy, ale my dorzucamy cegiełkę od siebie! Jeśli też chcecie mieć wkład w start Michała w Dakarze, można to zrobić pod poniższym linkiem. Dajmy wspólnie Michałowi szansę, a na pewno nas nie zawiedzie!

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę