tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Michał Latoch - potencjalny zwycięzca Dakaru na targach Moto Expo 2017 Advertisement
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Michał Latoch - potencjalny zwycięzca Dakaru na targach Moto Expo 2017

Autor: Informacja prasowa 2017.02.22, 11:27 Drukuj

Michał to wesoły 25-latek, który jest pierwszą osobą w naszym kraju, próbującą uzbierać pieniądze na swój występ w Dakarze za pomocą funduszu crowdfundingowego. Dodatkowo angażuje się mocno w pomoc charytatywną dla dzieci.

Akcja zbierania funduszu na wyjazd nosi nazwę "Od zera do Bohatera Dakar 2018", choć Michał już jest swojego rodzaju bohaterem. Od najmłodszych lat startował w amatorskich zawodach enduro, a następnie w rajdach maratońskich. W takich imprezach jak: Hellos Really, czy Albania Really utrzymuje się w pierwszej dwudziestce - czyli tuż za utytułowanymi dakarowcami - do których ma nadzieję zaliczać się już w przyszłym roku.

__________________________________________

Latoch angażuje się też w pomoc dla chorych dzieci, oferując różnym firmom oklejenie swojego motocykla w zamian za udzielenie wsparcia finansowego dzieciom z chorobami serca czy też domowi dziecka w rodzinnym Łukowie.

W Strefie Sport Targów Moto Expo 2017 będziecie mogli spotkać się z Michałem i zobaczyć jego dwa motocykle: ten którym ścigał się w rajdach długodystansowych, czyli KTM 450 EXC oraz treningową crossówkę Honda CRF 250.

Targi Moto Expo odbędą się w dniach 3-5 marca w Warszawie przy ul. Prądzyńskiego 12/14. Zapraszamy serdecznie.

Więcej informacji na stronie targów.

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę