tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Freestyle Family na targach Moto Expo Polska 2017
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Freestyle Family na targach Moto Expo Polska 2017

Autor: Informacja prasowa 2017.02.16, 15:14 Drukuj

Freestyle Family to grupa ludzi, których łączy wspólna miłość do sportów ekstremalnych.

W dniach 3-5 marca br. możecie ich spotkać w Warszawie na corocznej wystawie motocykli i skuterów Moto Expo Polska 2017.

NAS Analytics TAG

W skład ekipy wchodzą najlepsi polscy zawodnicy freestyle motocross, snowmobile freestyle, mtb, bmx min.: Marcin Łukaszczyk "Szuki", Bartek Ogłaza "Bart", Jan Stachoń-Tutoń "Trytkoń", Rafał Biały "Biały"; Jasiek Kaszuba "Jasiek", Piotr Potaczało "Działo"; Bartek Obukowicz "Papież".  To ludzie, którzy posiadają sukcesy oraz długoletnie doświadczenie w dyscyplinach ekstremalnych.

Wszystko co robią jest na najwyższym poziomie, bo wynika z prawdziwej pasji do ich pracy.

Serdecznie zapraszamy do Strefy Sport, gdzie Freestyle Family będzie prezentować się na stoisku razem z Siekajbrothers. Będziecie mogli ich lepiej poznać i zobaczyć ich ukochane maszyny.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę