tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Kilka słów od Rafała z Freestyle Family

Kilka słów od Rafała z Freestyle Family

Autor: Informacja prasowa 2016.03.23, 15:52 Drukuj

Rafał Biały zawodnik teamu Freestyle Family nie zamierza zwalniać tempa i wkracza w nowy sezon FMX z kolejnymi planami i pomysłami. Jak sam mówi poprzedni sezon był jego najlepszym w dotychczasowej przygodzie z fmx i zdecydowanie ma apetyt na więcej.

Co ma do powiedzenia możecie sprawdzić poniżej.

Cześć!

W poprzednim sezonie bardzo dużo się działo. Była masa treningów, wyjazdów, eventów oraz co najważniejsze zero kontuzji. Dla mnie był to solidny sezon. Razem z moim teamem Freestyle Family zaliczyliśmy sporą ilość pokazów w różnych fajnych miejscach. Byłem także pierwszy raz na evencie poza granicami Polski a konkretnie w Libanie. W czerwcu wylądowałem swoje pierwsze salto na dirt na pełnym dystansie-21 metrów co było moim głównym"celem" w sezonie 2015. W drugiej połowie sezonu odbyły się też jedyne Polskie zawody FMX w których zająłem 2-gie miejsce zaraz za moim przyjacielem Marcinem Łukaszczykiem. Aktualnie spędzam czas na treningach motocross oraz z chłopakami pracujemy na naszym parku aby był przygotowany perfekcyjnie do sezonu. Wprowadziłem kilka zmian w motocyklu więc mam nadzieję że będę regularnie i stopniowo dokładał nowe kombinacje z backflipem. Niebawem wpada do Nas na park Marcin i wszyscy razem będziemy latali z ramp. To wszystko w mega skrócie, a tymczasem spadam a trening.5!

Rafała możecie śledzić na jego fb: facebook.com/RafalBialyFmx oraz na instagramie @RafalBialyFmx

Rafała wspierają: Freestyle Family, Intermotors, Motul Polska, Dunlop, NGK Spark Plugs, Freeway OMT, Merkurio

Zdjęcia
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę