tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Kilka słów od Rafała z Freestyle Family Triumph Tlo premium Tiger prawdziwa przygoda 08-03
NAS Analytics TAG

Kilka słów od Rafała z Freestyle Family

Autor: Informacja prasowa 2016.03.23, 15:52 Drukuj

Rafał Biały zawodnik teamu Freestyle Family nie zamierza zwalniać tempa i wkracza w nowy sezon FMX z kolejnymi planami i pomysłami. Jak sam mówi poprzedni sezon był jego najlepszym w dotychczasowej przygodzie z fmx i zdecydowanie ma apetyt na więcej.

Co ma do powiedzenia możecie sprawdzić poniżej.

Cześć!

W poprzednim sezonie bardzo dużo się działo. Była masa treningów, wyjazdów, eventów oraz co najważniejsze zero kontuzji. Dla mnie był to solidny sezon. Razem z moim teamem Freestyle Family zaliczyliśmy sporą ilość pokazów w różnych fajnych miejscach. Byłem także pierwszy raz na evencie poza granicami Polski a konkretnie w Libanie. W czerwcu wylądowałem swoje pierwsze salto na dirt na pełnym dystansie-21 metrów co było moim głównym"celem" w sezonie 2015. W drugiej połowie sezonu odbyły się też jedyne Polskie zawody FMX w których zająłem 2-gie miejsce zaraz za moim przyjacielem Marcinem Łukaszczykiem. Aktualnie spędzam czas na treningach motocross oraz z chłopakami pracujemy na naszym parku aby był przygotowany perfekcyjnie do sezonu. Wprowadziłem kilka zmian w motocyklu więc mam nadzieję że będę regularnie i stopniowo dokładał nowe kombinacje z backflipem. Niebawem wpada do Nas na park Marcin i wszyscy razem będziemy latali z ramp. To wszystko w mega skrócie, a tymczasem spadam a trening.5!

Rafała możecie śledzić na jego fb: facebook.com/RafalBialyFmx oraz na instagramie @RafalBialyFmx

Rafała wspierają: Freestyle Family, Intermotors, Motul Polska, Dunlop, NGK Spark Plugs, Freeway OMT, Merkurio

  NAS Analytics TAG

Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s± prywatnymi opiniami użytkowników portalu. ¦cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialno¶ci za tre¶ć opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz s± moderowane. Komentarze po dodaniu s± widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadaj±cym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu ¦cigacz.pl lub Regulaminu Forum ¦cigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualno¶ci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep ¦cigacz

    na górę