tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Rafał Biały - podsumowanie sezonu 2016 NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Rafał Biały - podsumowanie sezonu 2016

Autor: Informacja prasowa 2017.01.13, 13:47 Drukuj

Rafał Biały to czołowy Polski zawodnik w niezwykle widowiskowej dyscyplinie FREESTYLE MOTOCROSS. Aktualnie Rafał zakończył kolejny sezon sportowy i jak sam mówi nie zamierza zwalniać tempa i niebawem zaczyna przygotowania do sezonu 2017. Poniżej kilka słów od zawodnika.

Cześć! Sezon 2016 dobiegł końca. Był to kolejny bardzo solidny rok w mojej fmx-owej przygodzie. Zaliczyłem konkretną liczbę wyjazdów na eventy, pokazy i treningi w całym kraju oraz poza granicami Polski. Bardzo ważnym momentem było dla mnie zwycięstwo w największych i tak naprawdę jedynych zawodach dla polskich zawodników - FMX SHOW OTWOCK 2016 by FreestyleFamily.

Sezon udało się przejechać bez większych kontuzji, co z pewnością zaowocowało większą pewnością siebie, a co za tym idzie lepszym poziomem sportowym.

W chwili obecnej tworzą się już wstępne plany i projekty na kolejny rok oraz trwają negocjacje ze sponsorami. Od stycznia zaczynam treningi ogólnorozwojowe żeby przygotować dobrze swoje ciało do nowego sezonu. Pogoda w Polsce nie sprzyja treningom na moto przez cały rok, dlatego już pod koniec stycznia, razem z moim kolegą Marcinem Łukaszczykiem, udajemy się na zimowe treningi do słonecznej Hiszpanii, gdzie będziemy trenowali freestyle motocross.

Pozdrawiam i życzę szczęśliwego nowego roku 2017!

Poczynania zawodnika możecie śledzic na bieżąco na jego stronie FB oraz Instagramie

Rafała wspierają: Freestyle Family, Inter Motors, Motul Polska, Dunlop, Merkurion sp. z o.o.

  NAS Analytics TAG

Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę