tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Freestyle Family przedstawia bardzo efektowną i dynamiczną relację z FMX SHOW Otwock 2017

Freestyle Family przedstawia bardzo efektowną i dynamiczną relację z FMX SHOW Otwock 2017

Autor: Informacja prasowa 2017.09.19, 14:30 Drukuj

Impreza odbyła się już po raz V, na stałe wpisując się w kalendarz zarówno ogólnopolskich imprez motocyklowych, jak i eventów odbywających się w Otwocku.

Cieszy pojawienie się nowych i utalentowanych zawodników w kategorii amator.

Walka w kategorii PRO odbyła się pod nieobecność zwycięzcy z 2016 roku Rafała Białego, który podczas oficjalnego treningu zaliczył potężny upadek i nie był zdolny do startu w zawodach.

Na szczęście zawodnik już czuje się lepiej i lada dzień wsiądzie na motocykl.

Podium zawodów przedstawiało się następująco.

Kategoria Amator:

1. Marcel Ruczkowski
2. Mikołaj Tempka
3. Kajetan Jastrzębski
3. Sebastian Niedziela

Kategoria PRO

1. Marcin Łukaszczyk
2. Bartek Ogłaza
3. Jasiek Kaszuba

Zawody okazały się być sporym sukcesem zarówno organizacyjnym jak jeśli chodzi o poziom zawodniczy. Już teraz widać, ze mają one zdecydowany wpływ na rozwój polskiej sceny FMX.

Impreza finansowana z budżetu Miasta Otwocka

Zdjęcia
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę