tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Motocyklowi akrobaci z Freestyle Family wystąpili na Pol'and'Rock Festiwal NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Motocyklowi akrobaci z Freestyle Family wystąpili na Pol'and'Rock Festiwal

Autor: Informacja prasowa 2018.08.13, 11:25 Drukuj

Whip, dead body, rock solid w wykonaniu motocyklowych akrobatów z Freestyle Family mogli oglądać uczestnicy festiwalu  Pol'andRock Festival w Kostrzynie nad Odrą.

W dniach 2-4 sierpnia w Kostrzynie nad Odrą odbył się Pol'and'Rock Festiwal (dawniej Przystanek Woodstock). W ciągu 3 dni przez teren festiwalu przewija się kilkaset tysięcy ludzi. Na zaproszenie marki Monster Energy ekipa Freestyle Family już po raz drugi miała możliwość zaprezentowania swoich umiejętności.

NAS Analytics TAG

Warunki nie były łatwe. Upał, kurz dawały się we znaki, ale team w składzie Bartek Ogłaza, Marcin Łukaszczyk, Rafał Biały i na mikrofonie Grzegorz Czerwiec stanęli na wysokości zadania, pokazując na jak wysokim poziomie jest obecnie polski FMX.

Takie triki jak whip, dead body, rock solid, super flip, super indy flip, k.o.d. flip, czy niezliczone combo trików rozgrzały publiczność jeszcze bardziej niż upalne dni. Oglądających nie brakowało i widać, że z roku na rok pokazy cieszą się coraz większym zainteresowaniem festiwalowiczów.

Zawodnicy pokazali jak duży progres poczyniła od poprzedniego roku.

Ekipa najpewniej pojawi się na kolejnej edycji z czymś zupełnie nowym. Wiadomo jest jedno. Na pokazach Freestyle Family wysokiego poziomu i emocji nigdy nie brakuje. Miło że organizatorzy Pol'and'Rock Festiwal i Monster Energy doceniają pracę zespołu i nie poprzestali na jednorazowym występie w 2017 roku.

Zawodników FF wspierają Motul, Dunlop, I'm Inter Motors, GoPro, Diverse, Merkurion, Duust, Milanówek.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę