tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 FMX Show Otwock 2018 - święto polskiego freestyle'u NAS Analytics TAG
2019 12 02 KTM Power Shopping billboard
NAS Analytics TAG

FMX Show Otwock 2018 - święto polskiego freestyle'u

Autor: Redakcja 2018.09.26, 13:53 Drukuj

Już w najbliższą sobotę 29 września 2018 zapraszamy na kolejną edycję FMX Show Otwock. Są to jedyne w Polsce zawody freestyle motocross organizowane z myślą o polskich zawodnikach freestyle motocross.

Poprzednie edycje pokazały, że otwocka impreza stała się najważniejszym wydarzeniem dla rodzimej sceny tej niesamowicie widowiskowej dyscypliny. Możliwość rywalizacji, a także pokazania się publiczności sprawiła, że polscy zawodnicy bardzo poważnie przygotowują się do tych zawodów.

NAS Analytics TAG

Efektem jest duży progres sportowy, dlatego w tym roku rywalizacja odbywać się będzie na jednolitych pełnych dystansach, zgodnych ze standardami Mistrzostw Świata. Oczywiście nie zabraknie najlepszych obecnie polskich riderów, takich jak Marcin Łukaszczyk, Rafał Biały, oraz ikona polskiego FMX - Bartek Ogłaza.

Na liście startowej znajduje się obecnie kilkunastu zawodników, dlatego emocji na pewno nie zabraknie. Organizatorem FMX Show Otwock jest Klub Sportowy Freestyle Family, a wspierają go Miasto Otwock, OPWiK, Motul, I'M Inter Motors oraz Monster Energy.

Zawody odbędą się w sobotę 29 września przy ul.Warsztatowej (tzw. zwałka, dawne wysypisko śmieci) Wstęp na imprezę jest bezpłatny. Zapraszamy!

Więcej informacji uzyskacie pisząc na adres g.czerwiec@gmail.com

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę