tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Rafał Biały z Freestyle Family w nowym, świetnym filmie o swojej pasji [FILM]
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Rafał Biały z Freestyle Family w nowym, świetnym filmie o swojej pasji [FILM]

Autor: Informacja prasowa 2018.10.19, 16:25 Drukuj

Rafał Biały to czołowy Polski zawodnik freestyle motocross, zawodnik największego teamu fmx w Polsce - Freestyle Family. Zapraszamy do obejrzenia najnowszego editu z Rafałem Białym w roli głównej.

Rafał opowiada o swojej przygodzie z freestyle motocrossem i oczywiście lata, a wszystko składa w całośćczujący klimat fmx Maciek Świechowski z Hikari Pictures. Materiał przygotowany przy współpracy z miastem Milanówek.

  NAS Analytics TAG

Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę