tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Co dla ciebie znaczy extreme? Freestyle Family w nowej kampanii Diverse [FILM]
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Co dla ciebie znaczy extreme? Freestyle Family w nowej kampanii Diverse [FILM]

Autor: Raff 2018.09.13, 12:19 Drukuj

Freestyle Family to niezwykła ekipa stunterów i motocyklowych akrobatów, która sama określa siebie jako rodzinę. Dwaj zawodnicy tego teamu wzięli udział w kampanii przygotowanej wspólnie z marką Diverse.

Freestyle Family tworzą najlepsi polscy zawodnicy zarówno freestyle motocross, snowmobile, mtb, bmx jak i dziewczyny z Psycho Dolls, które dbają o gorącą atmosferę. To, co ich wyróżnia, to show na najwyższym poziomie i ogromna pasja do tego, co robią.

NAS Analytics TAG

Dwaj członkowie Freestyle Family - Rafał Biały i Marcin Łukaszczyk wzięli udział w kampanii realizowanej wspólnie z marką odzieżową Diverse pod hasłem What's Extreme For You. Jej celem jest pokazanie ludzi zajmujących się sportami akcji i wyjaśnienie czym dla nich jest pojęcie "extreme".

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr