tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Co dla ciebie znaczy extreme? Freestyle Family w nowej kampanii Diverse [FILM] NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Co dla ciebie znaczy extreme? Freestyle Family w nowej kampanii Diverse [FILM]

Autor: Raff 2018.09.13, 12:19 Drukuj

Freestyle Family to niezwykła ekipa stunterów i motocyklowych akrobatów, która sama określa siebie jako rodzinę. Dwaj zawodnicy tego teamu wzięli udział w kampanii przygotowanej wspólnie z marką Diverse.

Freestyle Family tworzą najlepsi polscy zawodnicy zarówno freestyle motocross, snowmobile, mtb, bmx jak i dziewczyny z Psycho Dolls, które dbają o gorącą atmosferę. To, co ich wyróżnia, to show na najwyższym poziomie i ogromna pasja do tego, co robią.

Dwaj członkowie Freestyle Family - Rafał Biały i Marcin Łukaszczyk wzięli udział w kampanii realizowanej wspólnie z marką odzieżową Diverse pod hasłem What's Extreme For You. Jej celem jest pokazanie ludzi zajmujących się sportami akcji i wyjaśnienie czym dla nich jest pojęcie "extreme".

  NAS Analytics TAG

Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę