tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Co dla ciebie znaczy extreme? Freestyle Family w nowej kampanii Diverse [FILM]

Co dla ciebie znaczy extreme? Freestyle Family w nowej kampanii Diverse [FILM]

Autor: Raff 2018.09.13, 12:19 Drukuj

Freestyle Family to niezwykła ekipa stunterów i motocyklowych akrobatów, która sama określa siebie jako rodzinę. Dwaj zawodnicy tego teamu wzięli udział w kampanii przygotowanej wspólnie z marką Diverse.

Freestyle Family tworzą najlepsi polscy zawodnicy zarówno freestyle motocross, snowmobile, mtb, bmx jak i dziewczyny z Psycho Dolls, które dbają o gorącą atmosferę. To, co ich wyróżnia, to show na najwyższym poziomie i ogromna pasja do tego, co robią.

Dwaj członkowie Freestyle Family - Rafał Biały i Marcin Łukaszczyk wzięli udział w kampanii realizowanej wspólnie z marką odzieżową Diverse pod hasłem What's Extreme For You. Jej celem jest pokazanie ludzi zajmujących się sportami akcji i wyjaśnienie czym dla nich jest pojęcie "extreme".

Zdjęcia
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę