tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Marcin 'Szuki' Łukaszczyk kolejny sezon w barwach Diverse Extreme Team NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Marcin 'Szuki' Łukaszczyk kolejny sezon w barwach Diverse Extreme Team

Autor: Informacja prasowa 2019.03.21, 08:43 Drukuj

Rok 2019 będzie kolejnym sezonem Marcina Łukaszczyka, najlepszego polskiego zawodnika Freestyle Motocross, w ekipie Diverse Extreme Team.

Marcin znany ze jest swoich szalonych skoków, niepowtarzalnego stylu i ogromnych whipów, którymi wielokrotnie ucierał nosa światowej czołówce tej widowiskowej dyscypliny.

NAS Analytics TAG

Wysokooktanowe paliwo krąży w jego żyłach już od 13 lat. Na swoim koncie ma wielokrotne starty w cyklu Mistrzostw Świata Freestyle Motocross - prestiżowej serii zawodów NIGHT of the JUMPs. ‘Szukiego’ można również zobaczyć podczas pokazów na całym świecie, w krajach takich jak: Irak, Chiny, Białoruś, Rosja, Rumunia, Niemcy, Hiszpania czy Ukraina.

Trzymamy kciuki za kolejny sezon Marcina w siodle jego dwusuwa, w którym planuje dołożyć do swojego wachlarza tricków kolejne sztuczki - jak frontflip czy double backflip oraz wystartować m.in. w Mistrzostwach Czech i Niemiec.

Zapraszamy do śledzenia profilu Diverse Extreme Team na Instagramie, gdzie czekać będą na Was najnowsze informacje dotyczące Szukiego oraz pozostałych zawodników DEXT.

Diverse Extreme Team to projekt marki odzieżowej Diverse. Team DEXT skupia topowych zawodników sportów ekstremalnych oraz freestylowych naszego kraju. To także marka, która od lat wspiera wiele wydarzeń sportowych w Polsce.

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę