tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 FMX SHOW 2017 ju w niedziel
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

FMX SHOW 2017 ju w niedziel

Autor: Informacja prasowa 2017.09.07, 10:08 Drukuj

Freestyle Family zaprasza  na FMX Show Otwock 2017. To już kolejna odsłona imprezy która na stałe zapisała się w kalendarzu eventów związanych z freestyle motocrossem.

Jest tak dlatego, że są to jedyne zawody skierowane stricte do polskich zawodników FMX.

NAS Analytics TAG

Walka odbywa się w dwóch klasach: PRO i Amator

W tym roku organizator imprezy Klub Sportowy „Freestyle Family” postanowił powrócić do źródeł i skupić się na swojej sztandarowej dyscyplinie.

W kategorii PRO wystąpią najlepsi polscy zawodnicy. Nie zabraknie zeszłorocznego zwycięzcy Rafała Białego, który przygotował nowe kombinacje salt na tą edycję. Również Marcin Łukaszczyk zamierza wrócić na pierwsze miejsce podium które stracił w zeszłym roku po upadku podczas wykonywania seat grab flipa. Oczywiście w powietrzu zobaczymy również Bartka Ogłazę, Jaśka Kaszubę czy Piotra „Działo” Potaczało.

W kategorii amator zapowiada się ciekawa walka. Pod nieobecność zeszłorocznego zwycięzcy Andrzej Gurgula do walki staje kilku nowych zawodników,a warto dodać że sporo z nich „latać” będzie na pełnym dystansie.

Kto wie może poznamy nowe polskie fmx-owe talenty.

To czego nie zabraknie widzom to niesamowitych emocji, trików rodem z Mistrzostw Świata, a także możliwość poznania nowych twarzy polskiego FMX.

Formuła zawodów gwarantuje niesamowite mocje.

Zapraszamy!!!

Kiedy: niedziela 10.09.2017

Start: godzina 14.00

Miejsce: Otwock ul. Warsztatowa 1, byłe wysypisko śmieci tzw. zwałka

Impreza finansowana z budżetu Miasta Otwocka

imprezę wspierają: OPWiK, Motul, Inter Motors, Dunlop, Diverse, GoPro, Freeway OMT, Monster Energy,  Wypożyczalnia Przyczep „Rampa”, OGIO

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr