tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Kolejny backflip w rodzinie Freestyle Family
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Kolejny backflip w rodzinie Freestyle Family

Autor: Informacja prasowa 2015.07.13, 12:00 Drukuj

W ostatni dzień czerwca Rafał Biały, zawodnik teamu Freestyle Family, wylądował swojego pierwszego Backflipa na długim dystansie. Jest to bardzo ważny moment w karierze każdego ridera - salto na pełnym dystansie otwiera bowiem szereg nowych możliwości w lotach FMX. Przypomnijmy, że Rafał dość pechowo debiutował w Pucharze Polski FMX w Tymbarku w 2011 roku, kiedy to połamał sobie obojczyk. Jednak, pomimo krótkiego stażu we Freestyle Motocrossie, Biały ciągle się rozwija i nie zamierza zwalniać tempa.

W 2012 roku, czyli rok po swoim oficjalnym debiucie, wraz z kolegą z teamu Marcinem Łukaszczykiem, Rafał wykonał swoje pierwsze salto w tył na dirt. Trick wykręcił z rampy superkicker ustawionej w odległości 12 metrów od lądowania. Trzeba zaznaczyć, że dokonał tego na motocyklu o słabych parametrach, jak na FMX. Pojemność 150 cm3 w dwusuwie, to niekoniecznie do końca bezpieczny sprzęt na poważne loty z rampy.

NAS Analytics TAG

Po latach jednak widać, że trudne początki przygody z FMX zahartowały Białego, który w chwili obecnej regularnie skacze podczas treningów salta na dystansie 21 metrów. Praktyka jest konieczna, aby móc dodać Backflipa na stałe do listy tricków. Aktualnie jest on bowiem nieodzownym "must have" w FMX, aby myśleć o dalszym rozwoju.

Rafała wspierają: Freestyle Family, Motul Polska, Dunlop, NGK Spark Plugs, FOX.SKLEP.PL, Freeway OMT, Dragon Alliance Polska, Merkurion sp. z o.o.

Poczynania Rafała możecie śledzić na: https://www.facebook.com/RafalBialyFmx

Więcej o Freestyle Family można znaleźć na:

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr