tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Wysokie loty ekipy Freestyle Family NAS Analytics TAG
2019 11 01 SportUP MS SE Tauron Arena billboard
NAS Analytics TAG

Wysokie loty ekipy Freestyle Family

Autor: Dawid Stolicki 2014.07.03, 13:36 Drukuj

Sezon w pełni, a ekipa Freestyle Family nie zwalnia tempa. Po występie na Monster Jam w Warszawie, chłopaki nie zamierzają osiadać na laurach i wciąż ostro trenują przed kolejnymi pokazami. Podczas ostatniej sesji treningowej Marcina Łukaszczyka i Rafała Białego posypało się kilka nieźle wyciągniętych trików, które udało się złapać w kadrze Proscreen Studio. Trzeba przyznać, że z miesiąca na miesiąc poziom naszych FMX'owców stale rośnie. Głównym celem zawodników teamu jest bowiem ciągły rozwój umiejętności i wykonywanie coraz bardziej ekstremalnych trików.

Po siedmiomiesięcznej przerwie do treningów wraca również trzeci członek Freestyle Family – Jasiek Kaszuba, który wjeżdża się obecnie w swój motocykl, choć z rampy jeszcze nie skacze. Pech chciał, że pod koniec ubiegłego sezonu Jasiek podczas kręcenia flipa zaliczył groźnie wyglądającą glebę, po której doznał urazu kręgosłupa, wykluczającą go z jazdy do połowy tego sezonu. Trzymamy kciuki za pierwsze loty! 

NAS Analytics TAG

Więcej informacji na temat Freestyle Family znajdziecie na Facebook'u oraz Instagramie - freestylefamilyteam

Zawodników wspierają: Diverse, JCB, MOTUL, Dunlop, NGK, FLY Racing, Merkurion

Marcin Lukaszczyk cordova flip Marcin Lukaszczyk lazy
Rafal Bialy bar hop Rafal Bialy shaolin
NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
Lukaszczyk i Bialy dzialo sieRafal Bialy coffin
Rafal Bialy Freestyle FamilyRafal Bialy hart attack
Marcin Lukaszczyk na lezacoRafal Bialy indy
Marcin Lukaszczyk nohand flipMarcin Lukaszczyk indian air
Jasiek Kaszuba znowu na motoRafal Bialy gdzie jedynka
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę