tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 FMX Show Otwock ju w najblisz sobot!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

FMX Show Otwock ju w najblisz sobot!

Autor: Informacja prasowa 2014.09.11, 15:50 Drukuj

MxMoto Racing oraz Freestyle Family zapraszają wszystich fanów sportów ekstremalnych na FMX Show Otwock - otwartą imprezę offroadową, która odbędzie się w najbliższą sobotę, 13 września w Otwocku przy ulicy Warsztatowej (dawne wysypisko śmieci). Na miejscu będziecie mogli spotkać czołowych polskich zawodników środowiska off-roadowego. W programie imprezy znajdziecie m.in:

NAS Analytics TAG
  • pokazy freestyle motocrossu w wykonaniu ekipy Freestyle Family
  • wyścigi superenduro na specjalnie przygotowanym w tym celu torze
  • pokazy dirt jump na rowerach MTB i BMX

Impreza odbywać się będzie już po raz drugi. W roku 2013 przyciągneła niespodziewaną rzeszę kibiców, która przeżywała to wydarzenie razem z nami. Startujemy o godzinie 16.00. Wstęp dla wszystkich kibiców bezpłatny - obecność obowiązkowa! Więcej szczegółów znajdziecie na stronie wydarzenia na Facebooku. Serdecznie zapraszamy!

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr