tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Pierwszy na wiecie backflip na motocyklu z wzkiem bocznym [FILM]
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Pierwszy na wiecie backflip na motocyklu z wzkiem bocznym [FILM]

Autor: Wojtek Grzesiak 2020.01.03, 09:44 Drukuj

Backflip na motocyklu z wózkiem bocznym to nie lada wyczyn, ale Jason Van Daele i Birgen Beernaert pokazali, że nie ma rzeczy niemożliwych.

Na co dzień ten duet bierze udział w nie mniej szalonym od swojego wyczynu sporcie, jakim jest sidecar motocross. Przygotowania do skoku trwały miesiącami. Początkowo Van Daele trenował z innym partnerem - Robbie Baxem, ale ten musiał zrezygnować, ponieważ szykował się do startów w Pucharze Świata i nie chciał ryzykować kontuzją.

NAS Analytics TAG

Skok wykonano z użyciem rampy o wymiarach 3,2 na 6 metrów. Jak mówił w wywiadzie dla HLN.be Van Daele, każdy próbny skok był nagrywany i dokładnie analizowany. Sukces udało się osiągnąć za trzecim razem. Obecnie, z powodu narodzin dziecka, Jason nie planuje dalszych karkołomnych sztuczek z użyciem motocykla z wózkiem bocznym.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr