tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Ride Of The Century 2019 - zapowied materiau
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Ride Of The Century 2019 - zapowied materiau

Autor: Redakcja 2020.01.07, 19:09 Drukuj

Pojawiła się zapowiedź oficjalnego materiału z największej ulicznej ustawki stunterów na świecie - Ride Of The Century 2019.

Za nami 16. edycja Ride Of The Century. Jest to największe tego typu wydarzenie na świecie. Stunterzy z całej ameryki spotykają się, aby wspólnie przejechać ulicami St. Louis. Ciężko oszacować liczbę biorących udział w wydarzeniu motocyklistów, ale ich ilość w materiale szokuje. ROC niezmiennie od lat organizowany jest przez ekipę Streetfighterz. Pełna wersja filmu pojawi się 28 stycznia.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr