tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Terapia lku wysokoci. Przejazd motocyklem po konstrukcji stadionu [VIDEO]
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Terapia lku wysokoci. Przejazd motocyklem po konstrukcji stadionu [VIDEO]

Autor: Janusz Bbenek 2019.12.24, 11:22 Drukuj

Jeśli na myśl o wyjściu na balkon na 9 piętrze miękną wam nogi i nawet wieszanie firanek niespecjalnie idzie, to wyczyn Briana Cappera będziecie oglądać gryząc wszystkie paznokcie, nawet te u stóp. Motocyklista przejechał po ogromnym stalowym łuku, do którego podwieszona jest konstrukcja dachu stadionu Mosesa Mabhidy w Durbanie w RPA.

Łuk wznosi się na wysokość ponad 100 metrów nad płytą stadionu, a do umieszczonego na szczycie punktu widokowego z jednej strony prowadzą schody o 550 stopniach, a z drugiej kursuje specjalna kolejka dla bardziej leniwych odwiedzających. Brian Capper całą wycieczkę odbył na motocyklu trialowym. Zdjęcia, zwłaszcza te z powietrza, robią potężne wrażenie.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr