tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Marcin Gowacki docza do Diverse Extreme Team!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Marcin Gowacki docza do Diverse Extreme Team!

Autor: Informacja prasowa 2019.12.19, 13:13 Drukuj

W sezonie 2020 szeregi ekipy Diverse Extreme Team zasili najlepszy polski stunt rider, trzykrotny Mistrz Świata, legendarny Polish Ninja - Marcin Głowacki!

Marcin swoją przygodę z tą widowiskową i kreatywną dyscypliną rozpoczął już w dziecięcych latach. Oglądanie pierwszych filmów prosto z USA, od grup takich jak Black Sheep Squadron i Adrenaline Crew, rozbudziło w nim zainteresowanie motocyklowym stuntem oraz chęć rozwoju. Popisowa jazda na tylnym kole z wykonywaniem rozmaitych sztuczek okazała się jego życiową pasją i sposobem na wyrażanie siebie poprzez sport. W efekcie adrenalina, rywalizacja i wysokooktanowe paliwo krążyć zaczęły w jego żyłach już od 12 roku życia.

NAS Analytics TAG

Lista osiągnięć Głowackiego jest imponująca. Poza wielokrotnym Mistrzostwem Świata ma na swoim koncie również Mistrzostwo USA w serii zawodów XDL z 2017 roku oraz tegoroczne zwycięstwa w dwóch najbardziej prestiżowych rozgrywkach na świecie - Czech Stunt Day oraz Quest Bike Show we Francji.

Zapytany o przepis na sukces odpowiada, że nie ma jednoznacznego sposobu. Trzeba nie tylko lubić to co się robi, czy przygotować się fizycznie i psychicznie - przede wszystkim trzeba jeździć dla siebie, a nie na pokaz.

W sezonie 2020 Marcin mierzy jak zwykle wysoko - w planach ma nie tylko udział w najbardziej prestiżowych zawodach świata. Chce również zaangażować się w produkcje video, naukę nowych tricków oraz wziąć udział w różnego rodzaju pokazach, dzięki którym będzie mógł zaszczepić bakcyla wśród kolejnych amatorów tej niesamowitej dyscypliny.

Niedawno odbyła się bardzo widowiskowa foto oraz video sesja z Marcinem, podczas której zaprezentował nam szeroki wachlarz swoich umiejętności - jej efekty publikowane będą już od tego tygodnia na profilach Diverse Extreme Team na Instagramie @diverse_extremeteam oraz Facebooku: https://www.facebook.com/diverseextremeteam/

Diverse Extreme Team to projekt marki odzieżowej Diverse. Team DEXT skupia topowych zawodników sportów ekstremalnych oraz freestylowych naszego kraju. To także marka, która od lat wspiera wiele wydarzeń sportowych w Polsce. Diverse Extreme Team to siła, adrenalina, łamanie barier i moc, która drzemie tylko w wybranych. Daje możliwości by pokonywać siebie i doświadczać niemożliwego.

Fanpage zawodnika: https://www.facebook.com/PolishNinjaStunts/

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr