tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Marcin Gowacki docza do Diverse Extreme Team!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Marcin Gowacki docza do Diverse Extreme Team!

Autor: Informacja prasowa 2019.12.19, 13:13 Drukuj

W sezonie 2020 szeregi ekipy Diverse Extreme Team zasili najlepszy polski stunt rider, trzykrotny Mistrz Świata, legendarny Polish Ninja - Marcin Głowacki!

Marcin swoją przygodę z tą widowiskową i kreatywną dyscypliną rozpoczął już w dziecięcych latach. Oglądanie pierwszych filmów prosto z USA, od grup takich jak Black Sheep Squadron i Adrenaline Crew, rozbudziło w nim zainteresowanie motocyklowym stuntem oraz chęć rozwoju. Popisowa jazda na tylnym kole z wykonywaniem rozmaitych sztuczek okazała się jego życiową pasją i sposobem na wyrażanie siebie poprzez sport. W efekcie adrenalina, rywalizacja i wysokooktanowe paliwo krążyć zaczęły w jego żyłach już od 12 roku życia.

NAS Analytics TAG

Lista osiągnięć Głowackiego jest imponująca. Poza wielokrotnym Mistrzostwem Świata ma na swoim koncie również Mistrzostwo USA w serii zawodów XDL z 2017 roku oraz tegoroczne zwycięstwa w dwóch najbardziej prestiżowych rozgrywkach na świecie - Czech Stunt Day oraz Quest Bike Show we Francji.

Zapytany o przepis na sukces odpowiada, że nie ma jednoznacznego sposobu. Trzeba nie tylko lubić to co się robi, czy przygotować się fizycznie i psychicznie - przede wszystkim trzeba jeździć dla siebie, a nie na pokaz.

W sezonie 2020 Marcin mierzy jak zwykle wysoko - w planach ma nie tylko udział w najbardziej prestiżowych zawodach świata. Chce również zaangażować się w produkcje video, naukę nowych tricków oraz wziąć udział w różnego rodzaju pokazach, dzięki którym będzie mógł zaszczepić bakcyla wśród kolejnych amatorów tej niesamowitej dyscypliny.

Niedawno odbyła się bardzo widowiskowa foto oraz video sesja z Marcinem, podczas której zaprezentował nam szeroki wachlarz swoich umiejętności - jej efekty publikowane będą już od tego tygodnia na profilach Diverse Extreme Team na Instagramie @diverse_extremeteam oraz Facebooku: https://www.facebook.com/diverseextremeteam/

Diverse Extreme Team to projekt marki odzieżowej Diverse. Team DEXT skupia topowych zawodników sportów ekstremalnych oraz freestylowych naszego kraju. To także marka, która od lat wspiera wiele wydarzeń sportowych w Polsce. Diverse Extreme Team to siła, adrenalina, łamanie barier i moc, która drzemie tylko w wybranych. Daje możliwości by pokonywać siebie i doświadczać niemożliwego.

Fanpage zawodnika: https://www.facebook.com/PolishNinjaStunts/

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr