tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Marcin "Polish Ninja" Głowacki obronił tytuł Mistrza Świata
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Marcin "Polish Ninja" Głowacki obronił tytuł Mistrza Świata

Autor: Wojtek Grzesiak 2019.10.25, 09:09 Drukuj

W prestiżowych zawodach Czech Stunt Day 2019 Głowacki nie miał sobie równych, a jego występem zachwycają się światowe media. Do Ostrawy przyjechało 62 zawodników z 19 krajów, w tym tak egzotycznych jak Indonezja, Japonia, Australia czy Brazylia.

Przez kwalifikacyjne sito przechodzi 30 zawodników, a po półfinale połowa z nich przechodzi do niedzielnego finału. Wśród nich był Marcin Głowacki, któr najlepiej ze wszystkich wykorzystał swoje 3 minuty i 30 sekund zdobywając 162,175 pkt. Na pozostałych stopniach podium stanęli Kalinin Foma i Joona Vatanen.

NAS Analytics TAG

Finezyjne wyczyny polskiego zawodnika oceniało ośmioosobowe jury z całego świata. Po tym, co zobaczycie na filmie z finałowego przejazdu, zgodzicie się, że kolejny tytuł Mistrza Świata jest w pełni zasłużony.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę