tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Polski stunter Marcin Gowacki - Polish Ninja znw niezwyciony!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Polski stunter Marcin Gowacki - Polish Ninja znw niezwyciony!

Autor: Informacja prasowa 2019.09.24, 16:42 Drukuj

Marcin Głowacki - Polish Ninja, nasz wybitny stunter i wielokrotny Mistrz Świata w stuntridingu znów niezwyciężony! Tym razem Marcin triumfuje podczas zawodów Ouest Bike Show Contest 2019 w Bourgneuf En Retz we Francji.

Ouest Bike Show Contest to jedne z dwóch najbardziej prestiżowych zawodów w stuntridingu, tuż obok sierpniowego Czech Stunt Day, na których Marcin także stanął na najwyższym stopniu podium.

NAS Analytics TAG

Marcin Glowacki Polish Ninja 1

To trzy dni wypełnione rywalizacją najlepszych zawodników z całego świata, między innymi z Finlandii, Rosji, Francji czy Litwy. 

Czterech doświadczonych sędziów oceniało zmagania zawodników, którzy w czterech 3-minutowych przejazdach prezentowali swoje umiejętności. 

System oceniania to siedem kategorii, które składają się z bloków podzielonych na triki wykonywane na przednim kole, na tylnym kole, triki akrobatyczne, palenie gumy oraz drift, overall czyli całokształt przejazdu, flow i styl w jakim wykonuje się poszczególne akrobacje. Minusowe punkty zostają przyznawane za podpórki czy upadki.

Ouest Bike Show Contest 2019

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr