tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Polski stunter Marcin Głowacki - Polish Ninja znów niezwyciężony!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Polski stunter Marcin Głowacki - Polish Ninja znów niezwyciężony!

Autor: Informacja prasowa 2019.09.24, 16:42 Drukuj

Marcin Głowacki - Polish Ninja, nasz wybitny stunter i wielokrotny Mistrz Świata w stuntridingu znów niezwyciężony! Tym razem Marcin triumfuje podczas zawodów Ouest Bike Show Contest 2019 w Bourgneuf En Retz we Francji.

Ouest Bike Show Contest to jedne z dwóch najbardziej prestiżowych zawodów w stuntridingu, tuż obok sierpniowego Czech Stunt Day, na których Marcin także stanął na najwyższym stopniu podium.

NAS Analytics TAG

Marcin Glowacki Polish Ninja 1

To trzy dni wypełnione rywalizacją najlepszych zawodników z całego świata, między innymi z Finlandii, Rosji, Francji czy Litwy. 

Czterech doświadczonych sędziów oceniało zmagania zawodników, którzy w czterech 3-minutowych przejazdach prezentowali swoje umiejętności. 

System oceniania to siedem kategorii, które składają się z bloków podzielonych na triki wykonywane na przednim kole, na tylnym kole, triki akrobatyczne, palenie gumy oraz drift, overall czyli całokształt przejazdu, flow i styl w jakim wykonuje się poszczególne akrobacje. Minusowe punkty zostają przyznawane za podpórki czy upadki.

Ouest Bike Show Contest 2019

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę