tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Czech Stunt Day: Marcin Głowacki z kolejnym tytułem Mistrza Świata! NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Czech Stunt Day: Marcin Głowacki z kolejnym tytułem Mistrza Świata!

Autor: Informacja prasowa 2019.08.21, 12:02 Drukuj

Marcin Głowacki "Polish Ninja" -  wielokrotny Mistrz Świata w Stuntridingu obronił kolejny tytuł, tym razem w prestiżowych zawodach "Czech Stunt Day 2019".

Czech Stunt Day to 3 dni pełne emocji i zmagań najlepszych zawodników z całego świata, które odbyły się w dniach 16-18 sierpnia w Ostrawie.

NAS Analytics TAG

Edycja 2019 rozrosła się do 3-dniowych zawodów, nie tylko organizacyjnie, ale przede wszystkim liczbą i różnorodnością uczestników, którzy przybyli nawet z tak odległych stron świata jak Indonezja, Finlandia, Portugalia, Rosja, Japonia, Australia czy Brazylia. W zawodach wzięło udział 62 zawodników z 19 krajów.

Czech Stunt Days to największe i najbardziej prestiżowe międzynarodowe zawody na Świecie z największą liczbą zarejestrowanych zawodników. Impreza to nie tylko same zawody, ale także pokazy kaskaderskie, quadowe, drift taxi. Po prostu 100% adrenaliny i zabawy przez cały weekend w jednym miejscu.

Impreza jest tradycyjnie prowadzona przez Ostrava Polygon, który ma najwyższej jakości powierzchnię dla zawodników, ale także wystarczająco dużo miejsca dla obszarów prezentacji i programu towarzyszącego. Tegoroczna frekwencja edycja liczyła ponad 15,5 tys. ludzi.

Co to jest Stunt Riding?

Mówiąc najprościej - akrobatyka w jeździe na motocyklu wymagająca najwyższej równowagi motocyklisty i doskonałej znajomości ograniczeń motocykla.

  • Szybka lub wolna jazda na tylnym (wheelie) lub przednim kole (stoppie), kombinacja tych elementów

  • Jazda w różnych kombinacjach i odmianach

  • Niezwykle wymagające i dynamiczne elementy akrobatyczne

  • Palenie gumy, driftowanie

  • Łączenie szybkiej jazdy z wymagającymi technicznie sztuczkami 

Ocena zawodnika koncentruje się na podstawowych kategoriach, takich jak jazda na przednim i tylnym kole, palenie gumy, drift, akrobatyka, ale także ogólnych kryteriach, takich jak gładkość przejazdu i trudność wykonania poszczególnych trików, ciągłość pokazu, płynność przejazdu i jego dynamika, które są integralną częścią tego sportu. 

Jako jedyne zawody na światowej scenie W-TEC CZECH STUNT DAY ma ośmioosobowe jury złożone z obecnych lub byłych zawodników z całej Europy. Wyniki są zatem najbardziej istotne. Czas przejazdu dla każdego zawodnika to 3 minuty i 30 sekund w którym prezentuje wszystkie swoje najlepsze sztuczki, oraz bonusowy trik który jest punktowany osobno tak zwany "best trick".

Wyniki

Czech Stunt Day 2019

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę