tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 cigacz.pl i Marcin Gowacki - Polish Ninja razem. Dumnie wspieramy mistrza wiata w stuncie!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

cigacz.pl i Marcin Gowacki - Polish Ninja razem. Dumnie wspieramy mistrza wiata w stuncie!

Autor: Raff 2018.03.10, 14:42 Drukuj

Ścigacz.pl został oficjalnym partnerem medialnym mistrza świata w stuncie Marcina Głowackiego zwanego Polish Ninja. Bardzo się cieszymy, że możemy wspierać Marcina w jego sukcesach.

Marcin Głowacki to jeden z najwybitniejszych polskich stunterów. W większości zawodów, w których startuje, zajmuje najwyższe miejsca - zarówno w Polsce, jak i na świecie. Marcin ma na swoim koncie zwycięstwa w tak prestiżowych imprezach jak finał XDL Championship Series (2017, 1. miejsce), Stunters Battle (2017, 1. miejsce), Ouest Bike Show France (2016, 1. miejsce) czy Stunt Grand Prix Bydgoszcz (zawody rangi ESM, 2016, 1. miejsce).

NAS Analytics TAG

Marcin przygodę z motocyklami rozpoczął w wieku 12 lat, kiedy to, pod wpływem filmów o amerykańskich stunterach, próbował swych sił na Simsonie. Pierwsze poważne treningi na dużym motocyklu rozpoczął w roku 2006. Dziś Marcin poświęca na treningi około 5 godzin dziennie, kierując się mottem "Amat victoria curam", czyli "nie ma zwycięstwa bez trudu".

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr