tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Ścigacz.pl i Marcin Głowacki - Polish Ninja razem. Dumnie wspieramy mistrza świata w stuncie!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Ścigacz.pl i Marcin Głowacki - Polish Ninja razem. Dumnie wspieramy mistrza świata w stuncie!

Autor: Raff 2018.03.10, 14:42 Drukuj

Ścigacz.pl został oficjalnym partnerem medialnym mistrza świata w stuncie Marcina Głowackiego zwanego Polish Ninja. Bardzo się cieszymy, że możemy wspierać Marcina w jego sukcesach.

Marcin Głowacki to jeden z najwybitniejszych polskich stunterów. W większości zawodów, w których startuje, zajmuje najwyższe miejsca - zarówno w Polsce, jak i na świecie. Marcin ma na swoim koncie zwycięstwa w tak prestiżowych imprezach jak finał XDL Championship Series (2017, 1. miejsce), Stunters Battle (2017, 1. miejsce), Ouest Bike Show France (2016, 1. miejsce) czy Stunt Grand Prix Bydgoszcz (zawody rangi ESM, 2016, 1. miejsce).

NAS Analytics TAG

Marcin przygodę z motocyklami rozpoczął w wieku 12 lat, kiedy to, pod wpływem filmów o amerykańskich stunterach, próbował swych sił na Simsonie. Pierwsze poważne treningi na dużym motocyklu rozpoczął w roku 2006. Dziś Marcin poświęca na treningi około 5 godzin dziennie, kierując się mottem "Amat victoria curam", czyli "nie ma zwycięstwa bez trudu".

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę