tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 James Bond znw na motocyklu. Ta scena robi piorunujce wraenie!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

James Bond znw na motocyklu. Ta scena robi piorunujce wraenie!

Autor: Raff 2019.12.02, 21:38 Drukuj

Najnowszy film o przygodach agenta Jej Królewskiej Mości Jamesa Bonda "No Time To Die" nie wszedł jeszcze do kin, a my już wiemy, że warto na niego iść. Skąd? Z trailera, na którym pokazano niezwykłą motocyklową ewolucję.

Ostatnia produkcja rodziny Broccoli, w której mogliśmy oglądać akrobacje w wykonaniu Bonda, to Skyfall. W scenie pościgu po dachach Stambułu, Daniela Craiga dublował wówczas sam Robbie Maddison.

NAS Analytics TAG

Nie wiemy kto dubluje aktora w nowej produkcji, ale trzeba przyznać, że scena wjazdu motocyklem i skoku została pomyślana i zrealizowana z rozmachem. Nie możemy się doczekać filmu!

 

No Time To Die - trailer

Skyfall - scena pościgu

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr