tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 James Bond na motocyklu. Kultowe sceny, ekscytujce maszyny [FILM]
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

James Bond na motocyklu. Kultowe sceny, ekscytujce maszyny [FILM]

Autor: Raff 2020.06.27, 18:11 1 Drukuj

Postać Jamesa Bonda nierozerwalnie łączy się z jednośladami. Wiele scen użytych w produkcjach o słynnym agencie Jej Królewskiej Mości, na stałe weszła do kanonu kultowych momentów w historii kina. Wystarczy wspomnieć sławny skok nad helikopterem w Jutro Nie Umiera Nigdy, czy pościg po dachach w Skyfall.

Również najnowsza produkcja - No Time to Die, której premierę przesunięto na listopad tego roku, nie obejdzie się bez ekscytujących scen motocyklowych, w których, tym razem, wystąpi Triumph Scrambler 1200.

NAS Analytics TAG

Skyfall

Tomorrow Never Dies

Never Say Never Again

The Spy Who Loved Me

Quantum of Solace

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr