tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Backflip Harleyem-Davidsonem? Tak, to moliwe! [VIDEO]
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Backflip Harleyem-Davidsonem? Tak, to moliwe! [VIDEO]

Autor: Redakcja 2020.07.31, 16:45 Drukuj

Harley-Davidson może kojarzyć nam się z wieloma rzeczami, jak chociażby z klasycznym kinem motocyklowym, czy zlotami użytkowników tych motocykli. Ostatnią rzeczą, z którą łączymy Harleya jest Freestyle Motocross. I nic dziwnego. Ważący 265 kilogramów potwór jest raczej trudnym partnerem do lotów z rampy.

NAS Analytics TAG

Swego czasu znalazło się jednak dwóch odważnych zawodników, którzy postanowili zaprzyjaźnić bliżej Harleya-Davidsona XR1200 z rampą. Byli to Chuck Carothers i Kain Saul. Żaden z nich nie bawił się w trenowanie na nim regularnych tricków. Na tapetę wpadł od razu Backflip. Jak im poszło? W obu przypadkach całkiem udanie. Poniżej znajdziecie flipa w wykonaniu Chucka, który wygląda imponująco, choć lądowanie mogłoby być nieco bardziej stylowe.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr