tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Twj zawodnik na Dakarze, czyli Od Zera do Bohatera Dakar 2018
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Twj zawodnik na Dakarze, czyli Od Zera do Bohatera Dakar 2018

Autor: Informacja prasowa 2017.04.20, 13:26 Drukuj

Ten rajd w końcu musi wygrać motocyklista z Polski! Dlaczego nie najbliższą edycję? Dlaczego nie Michał Latoch - żądny zwycięstwa, młody zawodnik? Tylko od was zależy, czy my Polacy, wyślemy naszego rodaka na ten najtrudniejszy na świecie motocyklowy rajd terenowy!

Nie jest łatwo startować w sportach motorowych. Duże koszty z tym związane sprawiają, że stać na to albo najbogatszych, albo szczęśliwców, którzy podpiszą kontrakt z bogatym sponsorem. A co z całą, zdolną resztą? Muszą radzić sobie sami, albo… zwrócić się do większego grona mniejszych sponsorów. Taką właśnie drogę do swojego startu w Rajdzie Dakar 2018 wybrał Michał Latoch - młody, uzdolniony zawodnik motocyklowych, terenowych rajdów wytrzymałościowych. Akcję, którą prowadzi zatytułował: Od Zera Do Bohatera Dakar 2018. Daleko Michałowi do zera, ale jak mu się uda wygrać Dakar, albo nawet "tylko" przejechać cały rajd - na pewno będzie bohaterem.

NAS Analytics TAG

Zawodnik liczy na waszą pomoc, a wesprzeć go możecie najmniejszą nawet kwotą, wchodząc na jego stronę internetową - dakar2018.pl, klikając zakładkę WESPRZYJ.

Nie jest tak, że Michał zbiera fundusze tylko dla siebie. Poszukuje też sponsorów, którzy w zamian za reklamę umieszczoną podczas rajdu na jego motocyklu, przekażą pieniądze na Dom Dziecka w Łukowie oraz fundację Dzieci z wadami serca.

Poza tym Michał, to bardzo miły, młody człowiek - naprawdę warto mu pomóc, szczególnie, że on też pomaga! Z resztą, czy nie chcielibyście móc pochwalić się, że wasz zawodnik, którego wysłaliście na Dakar - wygrał go?

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr