tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Twój zawodnik na Dakarze, czyli Od Zera do Bohatera Dakar 2018 Advertisement
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Twój zawodnik na Dakarze, czyli Od Zera do Bohatera Dakar 2018

Autor: Informacja prasowa 2017.04.20, 13:26 Drukuj

Ten rajd w końcu musi wygrać motocyklista z Polski! Dlaczego nie najbliższą edycję? Dlaczego nie Michał Latoch - żądny zwycięstwa, młody zawodnik? Tylko od was zależy, czy my Polacy, wyślemy naszego rodaka na ten najtrudniejszy na świecie motocyklowy rajd terenowy!

Nie jest łatwo startować w sportach motorowych. Duże koszty z tym związane sprawiają, że stać na to albo najbogatszych, albo szczęśliwców, którzy podpiszą kontrakt z bogatym sponsorem. A co z całą, zdolną resztą? Muszą radzić sobie sami, albo… zwrócić się do większego grona mniejszych sponsorów. Taką właśnie drogę do swojego startu w Rajdzie Dakar 2018 wybrał Michał Latoch - młody, uzdolniony zawodnik motocyklowych, terenowych rajdów wytrzymałościowych. Akcję, którą prowadzi zatytułował: Od Zera Do Bohatera Dakar 2018. Daleko Michałowi do zera, ale jak mu się uda wygrać Dakar, albo nawet "tylko" przejechać cały rajd - na pewno będzie bohaterem.

__________________________________________

Zawodnik liczy na waszą pomoc, a wesprzeć go możecie najmniejszą nawet kwotą, wchodząc na jego stronę internetową - dakar2018.pl, klikając zakładkę WESPRZYJ.

Nie jest tak, że Michał zbiera fundusze tylko dla siebie. Poszukuje też sponsorów, którzy w zamian za reklamę umieszczoną podczas rajdu na jego motocyklu, przekażą pieniądze na Dom Dziecka w Łukowie oraz fundację Dzieci z wadami serca.

Poza tym Michał, to bardzo miły, młody człowiek - naprawdę warto mu pomóc, szczególnie, że on też pomaga! Z resztą, czy nie chcielibyście móc pochwalić się, że wasz zawodnik, którego wysłaliście na Dakar - wygrał go?

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę