Twój zawodnik na Dakarze, czyli Od Zera do Bohatera Dakar 2018

Autor: Informacja prasowa 2017.04.20, 13:26 Drukuj

Ten rajd w końcu musi wygrać motocyklista z Polski! Dlaczego nie najbliższą edycję? Dlaczego nie Michał Latoch - żądny zwycięstwa, młody zawodnik? Tylko od was zależy, czy my Polacy, wyślemy naszego rodaka na ten najtrudniejszy na świecie motocyklowy rajd terenowy!

Nie jest łatwo startować w sportach motorowych. Duże koszty z tym związane sprawiają, że stać na to albo najbogatszych, albo szczęśliwców, którzy podpiszą kontrakt z bogatym sponsorem. A co z całą, zdolną resztą? Muszą radzić sobie sami, albo… zwrócić się do większego grona mniejszych sponsorów. Taką właśnie drogę do swojego startu w Rajdzie Dakar 2018 wybrał Michał Latoch - młody, uzdolniony zawodnik motocyklowych, terenowych rajdów wytrzymałościowych. Akcję, którą prowadzi zatytułował: Od Zera Do Bohatera Dakar 2018. Daleko Michałowi do zera, ale jak mu się uda wygrać Dakar, albo nawet "tylko" przejechać cały rajd - na pewno będzie bohaterem.

Zawodnik liczy na waszą pomoc, a wesprzeć go możecie najmniejszą nawet kwotą, wchodząc na jego stronę internetową - dakar2018.pl, klikając zakładkę WESPRZYJ.

Nie jest tak, że Michał zbiera fundusze tylko dla siebie. Poszukuje też sponsorów, którzy w zamian za reklamę umieszczoną podczas rajdu na jego motocyklu, przekażą pieniądze na Dom Dziecka w Łukowie oraz fundację Dzieci z wadami serca.

Poza tym Michał, to bardzo miły, młody człowiek - naprawdę warto mu pomóc, szczególnie, że on też pomaga! Z resztą, czy nie chcielibyście móc pochwalić się, że wasz zawodnik, którego wysłaliście na Dakar - wygrał go?

Zdjęcia
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę