tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 MotoMikołaje z Białegostoku podsumowali swoją akcję
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

MotoMikołaje z Białegostoku podsumowali swoją akcję

Autor: Informacja prasowa 2015.12.16, 16:33 Drukuj

Dzieci z Domu Dziecka w Supraślu nie są same! Co więcej, mają dużo szczęścia do ludzi dobrej woli, którzy włożyli serce w realizację ich marzeń, organizując po raz kolejny akcję MotoMikołaje.

Podsumowując III edycję akcji MotoMikołaje w kilku zdaniach, uważamy ją za bardzo udaną. Kilkadziesiąt wykonanych telefonów, kilkanaście godzin spędzonych przy organizacji imprezy, pakowaniu prezentów i rozwożeniu kolejnych zakupów dla dzieci - tak wyglądała praca w którą był zaangażowany cały sztab MotoMikołajów.

Wynik akcji  przerósł  wszelkie najśmielsze oczekiwania i po raz kolejny pokazał wielkość serc zwykłych ludzi. Na przestrzeni krótkiego czasu MotoMikołaje zebrały kwotę 6000 zł (konto + puszki), która w całości została przeznaczona na potrzeby dzieci z Domu Dziecka w Supraślu. Jednak na tym się nie skończyła szczodrość ofiarodawców. Przekazali oni na rzecz dzieci również dary rzeczowe, takie jak: meble, książki, maskotki, kosmetyki, sprzęt sportowy, elektroniczny i AGD, kupony, art. spożywcze itp. na łączną kwotę 21.080,08 zł. Jeszcze raz dziękujemy wszystkim darczyńcom w imieniu naszym i naszych podopiecznych.

Po takim "zastrzyku pozytywnej energii" wielkie słowa uznania i podziękowania należą się także każdej osobie zaangażowanej w akcję MotoMikołaje i pomoc przy realizacji marzeń dzieci z Domu Dziecka w Supraślu.

  NAS Analytics TAG

Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę