tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 MotoMikołaje z Białegostoku podsumowali swoją akcję
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

MotoMikołaje z Białegostoku podsumowali swoją akcję

Autor: Informacja prasowa 2015.12.16, 16:33 Drukuj

Dzieci z Domu Dziecka w Supraślu nie są same! Co więcej, mają dużo szczęścia do ludzi dobrej woli, którzy włożyli serce w realizację ich marzeń, organizując po raz kolejny akcję MotoMikołaje.

Podsumowując III edycję akcji MotoMikołaje w kilku zdaniach, uważamy ją za bardzo udaną. Kilkadziesiąt wykonanych telefonów, kilkanaście godzin spędzonych przy organizacji imprezy, pakowaniu prezentów i rozwożeniu kolejnych zakupów dla dzieci - tak wyglądała praca w którą był zaangażowany cały sztab MotoMikołajów.

NAS Analytics TAG

Wynik akcji  przerósł  wszelkie najśmielsze oczekiwania i po raz kolejny pokazał wielkość serc zwykłych ludzi. Na przestrzeni krótkiego czasu MotoMikołaje zebrały kwotę 6000 zł (konto + puszki), która w całości została przeznaczona na potrzeby dzieci z Domu Dziecka w Supraślu. Jednak na tym się nie skończyła szczodrość ofiarodawców. Przekazali oni na rzecz dzieci również dary rzeczowe, takie jak: meble, książki, maskotki, kosmetyki, sprzęt sportowy, elektroniczny i AGD, kupony, art. spożywcze itp. na łączną kwotę 21.080,08 zł. Jeszcze raz dziękujemy wszystkim darczyńcom w imieniu naszym i naszych podopiecznych.

Po takim "zastrzyku pozytywnej energii" wielkie słowa uznania i podziękowania należą się także każdej osobie zaangażowanej w akcję MotoMikołaje i pomoc przy realizacji marzeń dzieci z Domu Dziecka w Supraślu.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę