tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 MotoMikołaje nadciągają do Lublina NAS Analytics TAG
2019 12 02 KTM Power Shopping billboard
NAS Analytics TAG

MotoMikołaje nadciągają do Lublina

Autor: Informacja prasowa 2015.11.27, 10:17 Drukuj

Motocyklem, w trasę, w grudniu, w Polsce? Niemożliwe? A jednak! Stało się już tradycją, że lubelscy motocykliści, na początku grudnia, choć na kilka godzin, wybudzają swe stalowe rumaki z zimowego snu, przygotowując się na MotoMikołajkowe Święto. Jeśli tylko pogoda nie przeszkodzi, coroczna parada motocyklowych Mikołajów z workami pełnymi prezentów, wyruszy 6. grudnia, o godzinie 12:00 z Placu Zamkowego ulicami Lublina, do małych pacjentów Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego, przy ul. Chodźki.

To już VIII edycja akcji, która co roku, przyciąga wielu motocyklowych entuzjastów, mających tego dnia jeden cel - wywołać radość i szeroki uśmiech u dzieciaków, które z powodu swoich chorób i dolegliwości, śmieją się rzadziej niż ich zdrowi rówieśnicy - mówi jedna z organizatorek wydarzenia. Tegorocznej akcji towarzyszą następujące firmy: Salon MotoGP, Naprawa Motocykli Różnych, Extreme Motorcycle Service, BBrothers Motorcycle Workshop, MiniMoto, Inter Motors oraz Onico, Media Markt Lublin, OSK Kurs.

Do tegorocznej akcji, przyłączyły się nawet przedszkolaki z lubelskich przedszkoli: Krasnal, Akademia Przedszkolaczka i Przedszkole nr 26, a także uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Niedźwicy. Przygotowują dla szpitalnych oddziałów specjalne ozdoby choinkowe i kartki mikołajowe, które MotoMikołaje odbiorą od Nich osobiście i zawiozą do ich chorych rówieśników.

NAS Analytics TAG

MotoMikołaje to akcja, którą wspomóc może każdy! Zachęcamy wszystkich mieszkańców Lublina i okolic do zakupu choćby drobnych upominków - kolorowanek, kredek, gier, oraz wszelkiego rodzaju zabawek i przekazywanie ich do naszego Mikołajowego Punktu Upominkowego. Mieści się on w Sekretariacie Szkół COSINUS przy Krakowskim Przedmieściu 32. Wszystkie zostawione w punkcie prezenty, będą w dniu akcji dostarczone do szpitala i rozdane przez Motocyklowych Mikołajów zebranym dzieciom.   

"Jeśli tylko naszych motocykli nie zasypie gruba warstwa śniegu, a temperatura pozwoli na bezpieczny przejazd, zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby pomachać Mikołajowej Motoparadzie 6 grudnia, koło południa na Placu Zamkowym" - mówi członek Klubu Motocyklowego Vulcaneria, współorganizator akcji.

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę