tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 MotoMikołaje z Białegostoku nadchodzą NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

MotoMikołaje z Białegostoku nadchodzą

Autor: Informacja prasowa 2015.11.25, 11:41 1 Drukuj

Posiadają  czerwone przebrania, czerwone czapki i białe brody, a sanie to głośne  maszyny. MotoMikołaje po raz trzeci będą zbierać prezenty i datki dla dzieciaków z Domu Dziecka w Supraślu.

W tym roku już po raz trzeci motocykliści z Białegostoku i okolic zbierać będą datki i dary dla dzieciaków. Akcja polega na: zbieraniu drobnych upominków, wrzucaniu do puszki, a także wpłacaniu na  konto pieniędzy, które będą zamieniane na prezenty. Poprzedni rok zakończył się wielkim sukcesem. Dzięki ofiarności motocyklistów, klubów samochodowych i zwykłych ludzi zebrano liczne dary, które w całości podarowano dzieciakom. W trakcie akcji MotoMikołaje  uzbierali mnóstwo słodyczy, zabawek, sprzętu sportowego, mebli, drobnego sprzętu elektronicznego, kosmetyków, chemii…, a także datków pieniężnych, za które zakupiono dodatkowe środki czystości oraz drobne upominki, które zostały wręczone dzieciom.

NAS Analytics TAG

Tegoroczna akcja przeprowadzona będzie po raz trzeci i jak zwykle będzie to akcja przeznaczona na  pomoc dla dzieci z Domu Dziecka w Supraślu. Motomikołajów będzie można spotkać w Białymstoku, w MOTO PUB  przy ul. Młynowej 14 w dniu 05.12.2015r. o godzinie 11:00. Osoby, które wspomogą akcję, mogą liczyć na wielki uśmiech od Mikołajów oraz na słodycze i naklejki z logo akcji. Wszystkie informacje dotyczące III edycji MotoMikołajów są dostępne na oficjalnym fanpage'u na Facebooku - MotoMikołaje Białystok oraz na ich stronie internetowej.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę