tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Ruszyły licytacje łódzkich Motomikołajów. Nie wahaj się, pomagaj!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Ruszyły licytacje łódzkich Motomikołajów. Nie wahaj się, pomagaj!

Autor: Materiały partnera 2019.11.22, 16:52 Drukuj

Łódzcy Motomikołaje ruszyli z aukcjami charytatywnymi na platformie Allegro Całkowity dochód przeznaczony będzie na potrzeby dzieci z łódzkich domów dziecka.

Choć finał akcji Motomikołaje odbędzie się 7 grudnia, Motomikołaje już dziś wystartowali ze zbiórką środków. Na portalu Allegro.pl ruszyły aukcje charytatywne, na których wylicytować można wiele niezwykłych przedmiotów, ale także usług.

Znaleźliśmy tam na przykład jedyną na świecie torbę sportową ze złotym logiem Forum Łódzkich Motocyklistów, zestaw gadżetów podarowanych przez Dzikuskę, zestaw naklejek i brelok od Luczyna, ale także przejazd radiowozem i kurs prawa jazdy.

W tym roku beneficjentami akcji Motomikołaje będą domy dziecka numer 2, 6 i 15 w Łodzi. Łódzcy motocykliści odwiedzą te placówki osobiście, przebrani za mikołajów.

Link do aukcji Allegro: https://allegro.pl/uzytkownik/lodzmotomikolaje

Link do strony łódzkich motomikołajów na FB: https://www.facebook.com/motomikolaje.lodz/

Link do naszej strony Forum Łódzkich Motocyklistów: https://www.facebook.com/motocykle.lodz/

 


Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Zobacz również
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę