tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Moto Mikoaje w odzi
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Moto Mikoaje w odzi

Autor: Informacja prasowa 2016.11.25, 08:36 Drukuj

Dnia 4 grudnia br., łódzcy motocykliści po raz 5 wyjadą na zaśnieżone ulice Łodzi przebrani w stroje św. Mikołajów by zawieźć dzieciakom z Domu Dziecka nr 2 i 8 w Łodzi prezenty choinkowe. By jednak realizacja dziecięcych marzeń mogła dojść do skutku każda edycja akcji  poprzedzona jest zbiórką funduszy na ten cel.Z roku na rok staramy się by akcja zataczała co raz szersze kręgi dlatego też w tym roku Moto Mikołaje kwestować będą:

  • 19-20 listopada w Centrum Handlowym Ptak Outlet (w godz. 9:00-21:00)
  • 19-20 listopada na ul. Piotrkowskiej (w godz.16:00-18:00)
  • 26-27 listopada w Centrum Handlowym Manufaktura (w godz.10:00-21:00).

Tegoroczna zbiórka pieniędzy prowadzona będzie aż do 2 grudnia. Każdy może wesprzeć akcję poprzez, licytację aukcji na serwisie allegro, wrzucanie datków do puszek lub przelewy na konto bankowe Stowarzyszenia podane na fanpagu akcji.

NAS Analytics TAG

Finał tegorocznej akcji odbędzie się w niedzielę, 4 grudnia na rynku głównym Manufaktury o godzinie 13:30. Wtedy właśnie łodzianie będą mogli podziwiać spalinowe renifery i Moto Mikołajów. Po 30 minutowej zbiórce zgromadzone motocykle wyjadą kawalkadą przez ul. Piotrkowską w kierunku Domów Dziecka by przekazać, małym podopiecznym, uśmiech i prezenty.Serdecznie zapraszamy wszystkich motocyklistów z Łodzi i okolic do wsparcia naszej akcji oraz łodzian do przyjścia na Rynek Manufaktury i towarzyszenia nam w tym wspaniałym dniu.

Mamy nadzieję, że Moto Mikołaje zostaną pozytywnie odebrani przez łodzian i z roku na rok będzie nas więcej.

Tegoroczną edycję Patronatem objął: Przewodniczący Rady Miejskiej w Łodzi - Pan Tomasz Kacprzak.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr