tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Moto Mikołaje w Łodzi NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Moto Mikołaje w Łodzi

Autor: Informacja prasowa 2016.11.25, 08:36 Drukuj

Dnia 4 grudnia br., łódzcy motocykliści po raz 5 wyjadą na zaśnieżone ulice Łodzi przebrani w stroje św. Mikołajów by zawieźć dzieciakom z Domu Dziecka nr 2 i 8 w Łodzi prezenty choinkowe. By jednak realizacja dziecięcych marzeń mogła dojść do skutku każda edycja akcji  poprzedzona jest zbiórką funduszy na ten cel.Z roku na rok staramy się by akcja zataczała co raz szersze kręgi dlatego też w tym roku Moto Mikołaje kwestować będą:

  • 19-20 listopada w Centrum Handlowym Ptak Outlet (w godz. 9:00-21:00)
  • 19-20 listopada na ul. Piotrkowskiej (w godz.16:00-18:00)
  • 26-27 listopada w Centrum Handlowym Manufaktura (w godz.10:00-21:00).

Tegoroczna zbiórka pieniędzy prowadzona będzie aż do 2 grudnia. Każdy może wesprzeć akcję poprzez, licytację aukcji na serwisie allegro, wrzucanie datków do puszek lub przelewy na konto bankowe Stowarzyszenia podane na fanpagu akcji.

NAS Analytics TAG

Finał tegorocznej akcji odbędzie się w niedzielę, 4 grudnia na rynku głównym Manufaktury o godzinie 13:30. Wtedy właśnie łodzianie będą mogli podziwiać spalinowe renifery i Moto Mikołajów. Po 30 minutowej zbiórce zgromadzone motocykle wyjadą kawalkadą przez ul. Piotrkowską w kierunku Domów Dziecka by przekazać, małym podopiecznym, uśmiech i prezenty.Serdecznie zapraszamy wszystkich motocyklistów z Łodzi i okolic do wsparcia naszej akcji oraz łodzian do przyjścia na Rynek Manufaktury i towarzyszenia nam w tym wspaniałym dniu.

Mamy nadzieję, że Moto Mikołaje zostaną pozytywnie odebrani przez łodzian i z roku na rok będzie nas więcej.

Tegoroczną edycję Patronatem objął: Przewodniczący Rady Miejskiej w Łodzi - Pan Tomasz Kacprzak.

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę