tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Rusza IX edycja MotoMikołajek Bielsko Biała Advertisement NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Rusza IX edycja MotoMikołajek Bielsko Biała

Autor: Informacja prasowa 2016.10.18, 15:03 Drukuj

Stowarzyszenie Motomikołaje Bielsko-Biała w roku 2008 zorganizowało pierwszą imprezę pod nazwą MotoMikołaje - wtedy jeszcze nieoficjalne Stowarzyszenie tylko grupa zaprzyjaźnionych motocyklistów. Zebranymi upominkami i prezentami wsparliśmy Dom Dziecka przy ulicy Pocztowej w Bielsku - Białej. Dodatkową atrakcją dla Dzieci był przyjazd około 60 Mikołajów na motocyklach. Po tej wizycie motocykliści nawiązali stały kontakt z w/w Domem Dziecka organizując różne animacje dla Dzieciaków. W roku 2009 zorganizowaliśmy zbiórkę upominków dla dzieci oraz środków codziennego użytku niezbędnych do  prawidłowego funkcjonowania Domu Dziecka, a upominki te zostały dostarczone do dzieci przez około 200 Mikołajów na motocyklach. Miejscem zbiórki MotoMikołajów był parking Galerii Gemini Park w Bielsku-Białej.

W roku 2010 poszliśmy o krok dalej i dzięki uprzejmości Rafała Sonika zorganizowaliśmy kwestę w C.H Gemini Park, która trwała cały miesiąc. Ponad 30 wolontariuszy zbierało środki pieniężne jak i upominki dla Domu Dziecka przy ul. Pocztowej. W kolejnych latach organizowaliśmy naszą akcję MotoMikołajową, a dzięki zebranym środkom Dzieciaki pojechały na zimowisko, korzystały z hipoterapii, a Dom Dziecka został wyposażony w sporo mebli i pomocy  dydaktycznych.

W zeszłym roku to ponad 28 000 zł dla Dzieciaków - które wydaliśmy na prezenty Mikołajowe, zimowisko i sprzęt narciarski, pomoce dydaktyczne oraz przyziemne potrzeby na Pocztowej. W tym roku również planujemy zorganizować już IX edycję naszej akcji. Od 4 listopada do 4 grudnia dakarowy quad Pana Rafała Sonika oraz motocykl zostaną ustawione w naszym Mikołajowy stanowisku C.H Gemini Park, a ponad 100 wolontariuszy wyposażonych w stosowne identyfikatory będą kwestować na rzecz Domu Dziecka. Dzieci piszą listy do Mikołaja, które wpadają w ręce Motomikołajów, dzięki czemu prezenty są celowe i wymarzone przez każde Dziecko z osobna!!! 4 grudnia zaś spotykamy się w samo południe przed Gemini Park, gdzie motocykliści, przebrani za Mikołajów, pojadą na motocyklach wręczyć Dzieciakom z Domu dziecka ich wymarzone prezenty. Nasza akcja jest wspierana również przez klub Just Riders, Grupę Bielskich Motocyklistów, Grupę motocyklową MOTO-FAN, rajdowców z Automobilklubu Beskidzkiego w Bielsku-Białej.

Więcej info na www.motomikolajebielsko.pl lub facebook’u Motmikołaje Bielsko.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę