tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Motomikołaje Bielsko-Biała 2013 Advertisement
NAS Analytics TAG
2019 10 04 Husqvarna Enduro2020 billboard
NAS Analytics TAG

Motomikołaje Bielsko-Biała 2013

Autor: Monika Beyga 2013.12.13, 10:41 Drukuj

To było niesamowite! Tegoroczną Motomikołajową akcję zakończyliśmy z wynikiem 20 011,97 zł. Kwota ta w całości została przekazana na potrzeby Domu Dziecka w Bielsku-Białej przy ul. Pocztowej. Przez ponad miesiąc motocykliści ze Stowarzyszenia Motomikolaje Bielsko-Biała, z pomoca klubu Just Riders, Automobilklubu Beskidzkiego i grupy Bielscy Motocykliści kwestowali przy C.H. Gemini Park, zbierając pieniądze na rzecz jednego z bielskich domów dziecka. Na miejscu można było zrobić sobie zdjęcie na motocyklu Harley-Davidson oraz zasiąść za sterami dakarowego quada Rafała Sonika, który od lat wspiera naszą akcję.

Tegoroczne przygotowania prezentów wynikały z pisanych przez dzieciaki listów do Mikołaja, które następnie trafiły do nas. Dzięki temu udało nam się spełnić drobne marzenie każdego z nich. Pozostała część pieniędzy, przez kolejną część roku zostanie spożytkowana na potrzeby Domu Dziecka, w tym również na animacje oraz wycieczki dzieci z tej placówki. Zwieńczeniem naszych działań była parada ulicami miasta ponad 100 motocykli, pojazdów ATV, samochodów militarnych oraz rajdówek. Warto również nadmienić, iż Motomikołaje od blisko 6 lat odwiedzają dzieciaki przez cały rok, nie tylko z okazji Mikołajek.

NAS Analytics TAG

W imieniu Stowarzyszenia Motomikołaje Bielsko-Biała chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim, którzy wzięli udział w naszej akcji.

Więcej szczegółów znajdziecie na naszej stronie internetowej oraz facebooku.

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
atv z prezentamibielscy Motomikolaje
bielscy MotoMikolajowieliczenie datkow na prezenty
liczenie pieniazkowliczenie pieniedzy zebranych na dom dziecka
Mikolaje Bielsko Biala 2013Motomikolaje 2013 w Bielsku Bialej
Motomikolaje na quadzieMotomikolaje w drodze do dzieci
Motomikolaj z dluga brodaMotomikolaj z reniferem
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę