tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Motomikołaje 2013 - VI edycja w Bielsku-Białej
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Motomikołaje 2013 - VI edycja w Bielsku-Białej

Autor: Informacja prasowa 2013.10.31, 10:49 Drukuj

Stowarzyszenie Motomikołaje Bielsko-Biała w roku 2008 zorganizowało pierwszą imprezę pod nazwą  MotoMikołaje - wtedy jeszcze nie oficjalne Stowarzyszenie, a grupa zaprzyjaźnionych motocyklistów. Zebranymi upominkami i  prezentami wsparliśmy Dom Dziecka przy ulicy Pocztowej w Bielsku - Białej. Dodatkową atrakcją dla dzieci był przyjazd około 60 Mikołajów na motocyklach.Po tej wizycie motocykliści nawiązali stały kontakt z w/w Domem Dziecka organizując różne  animacje dla dzieciaków.

W roku 2009 zorganizowaliśmy zbiórkę upominków dla dzieci oraz środków codziennego użytku, niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania Domu Dziecka, a upominki te zostały dostarczone do dzieci przez około 200 Mikołajów na motocyklach. Miejscem zbiórki MotoMikołajów był  parking Galerii Gemini Park w Bielsku-Białej. W 2010 poszliśmy o krok dalej i dzięki uprzejmości Rafała Sonika zorganizowaliśmy kwestę w C.H Gemini Park, która trwała przez cały miesiąc, ponad 30 wolontariuszy zbierało środki pieniężne jak i upominki dla Domu Dziecka przy ul. Pocztowej. Udało nam się uzbierać ponad 11 tysięcy złotych, co wsparło placówkę o potrzebne rzeczy na długi czas. W roku 2012 powtórzyliśmy naszą akcję MotoMikołajową i zebraliśmy dla Dzieciaków ponad 16 500 złotych.

NAS Analytics TAG

W tym roku również planujemy zorganizować kwestę. Od 4 listopada do 8 grudnia dakarowy quad Pana Rafała Sonika  oraz motocykl Harley Davidson zostaną ustawione w naszym Mikołajowy stanowisku w C.H. Gemini Park, a ponad 40 wolontariuszy wyposażonych w stosowne identyfikatory będą działać na rzecz Domu Dziecka. Dzieci piszą listy do Mikołaja, które wpadają w ręce MotoMikołajów, dzięki czemu wymarzone prezenty są celowo przygotowywane pod każde dziecko z osobna. 8 grudnia zaś spotykamy się w samo południe przed Gemini Park gdzie motocykliści przebrani za Mikołajów pojadą na motocyklach wręczyć dzieciakom z Domu Dziecka ich wymarzone prezenty.

Nasza akcja wspierana jest również przez rajdowców z Automobilklubu Beskidzkiego w Bielsku-Białej, którego członkowie wyrazili chęć udziału w naszym przedsięwzięciu, a Prezydent Miasta Bielska-Białej Pan Jacek Krywult objął już po raz trzeci honorowym patronatem naszą akcję.

Patronat medialny sprawują Podbeskidzie.tv, miesięcznik Motocykl, portal Ścigacz.pl oraz Radio Bielsko.

Więcej info na stronie wydarzenia oraz na profilu Facebook.

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę